SOUTĚŽ: Hádej kdo jsem VI.

Čas 22. 02. 2010, 15:32 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

AKTUALIZOVÁNO o 5. a 6. nápovědu! Další kolo oblíbené soutěže, Hádej, kdo jsem, je tady. Jak jsme již slibovali a avizovali, dočkáte se nového a snad i zajímavějšího zpracování. Proto pozorně čtěte článek a samozřejmě tipujte!

Hlavní změnou bude systém tipování. Pokud si vzpomínáte na poslední bonusové kolo, systém bude hodně podobný. Každé dva dny dostanete dvě nápovědy, celkem jich bude 6.

Pokud uhodnete správné jméno hned po dvou nápovědách, získáváte 4 body. Pokud po čtyřech, získáte 2 body. A pokud si počkáte a tipnete si až po šesti nápovědách, získáte 1 bod. Pokud tipnete špatně (nezáleží kdy), odečítá se 1 bod.

Hádanky budou i nadále spíše těžší, jde nám o to, aby nestačilo jen najet na wikipedii a zadat jednu nápovědu. Proto jsme někdy zvolili jen teoretické nápovědy, ale vždy to celkově sedí jen na jedno jméno.

Další novinkou je to, že se nebude tipovat jen osoba spjatá s Realem Madrid, ale někdy i třeba vyjímečný zápas v podání hráčů Bílého Baletu. Na toto budete ale vždy předem upozorněni.

Dále se chystá nová tabulka, která se objeví po tomto kole. Každému samozřejmě zůstali body z prvních pěti kol, kdo měl záporné hodnoty, dostává se nyní na 0 bodů.

Další informace získáte přímo v sekci Hádej, kdo jsem . Nyní už pojďme k tipování. Přeji mnoho štěstí.
VŠECHNY N?POVĚDY PRO 6. KOLO

1. To, co můžu já, nemůže nyní nikdo.
2. Nelíbí se mi, jak se o mně poslední dobou mluví.

3. Nejsem "doma".
4. Nejsem si jist svou budoucností.

5. Doma jsem velmi respektovaný.
6. Úspěch nebude zdaleka jen mým dílem.


Na úspěšný tip máte jen jeden pokus. Pokud si tedy nejste jistí, nemusíte zatím riskovat a můžete počkat do středy, kdy se dozvíte další dvě nápovědy. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (33 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!