Omluva a upřesnění soutěže od expekt.com

Čas 14. 02. 2010, 10:56 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

Jistě jste si všimli, že v poslední době nefungovala soutěž našeho webu a sázkové kanceláře expekt.com. Bohužel, chyba nebyla na naší straně, přesto podáváme jasné a pravdivé vysvětlení celé situace.

Na začátek bych se chtěl všem omluvit. První soutěž tohoto typu dopadla velmi dobře, expekt s námi spolupracoval, uživatelé dostali jak peníze, tak ceny. Proto jsme se rozhodli uspořádat podobné "druhé kolo".

Začátek vypadal opět dobře. Poté ale přišli nějaké technické problémy, jelikož zástupci expektu s námi přestali komunikovat. Snažili jsme se celou situaci vyřešit, ale nedalo se nic dělat. Expekt se prostě rozhodl, že se mu do toho už nechce a tak soutěž zrušil, aniž by nám dal vědět. Jednání je to opravdu sprosté, ale bohužel s tím nemůžeme nic dělat.

Chyby jsou ale i na naší straně. Uznávám, že jsme měli lidem poskytnout informace hned a ne čekat, jak se vše vyvine. Proto se všem uživatelům omlouváme a bereme to jako velké poučení do budoucna.

V komentářích se dokonce objevili spekulace o tom, že celá soutěž je jeden velký podvod a že jen žďímáme peníze z Vás. Proti tomuto tvrzení se musíme tvrdě ohradit a upřímně říkám, že na tom není nic pravdy. Tato soutěž byla pro uživatele našeho webu, my jsme z ní v podstatě žádné peníze neměli.

Doufám, že situaci pochopíte a naši omluvu přijmete. Za nic se nechceme schovávat, bereme svoji část viny na sebe a připravujeme omluvnou soutěž. Pokud by se chtěl kdokoliv na cokoliv zeptat, může napsat do komentáře nebo na můj osobní email: podvinho@seznam.cz.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!