6. března se uskuteční sraz Madridistas!

Čas 05. 02. 2010, 00:05 | Autor podvinho
Přijeďte oslavit narozeniny Realu Madrid!
Přijeďte oslavit narozeniny Realu Madrid!

<(Aktualizováno - změna ubytovny)> V sobotu 6. března se bude konat již třetí sraz fanoušků Realu Madrid při příležitosti zápasu se Sevillou a také oslavy 108 let fungování klubu. Informace v článku.

Správní fanoušci Realu by si tento den určitě neměli nechat ujít. Oslava 108 let od založení klubu a večer navíc krásná třešnička na dortu v podobě určitě zajímavého zápasu s nepříjemnou Sevillou. Pro další sraz Madridistas jsme si nemohli přát lepší termín!


 Kde?  
 Praha
 Kdy? 6. března 2010
 Sraz 
 15:00
 Ubytovna Ano (nepovinná)
 Program Viz níže
 Závazné? ANO!

Kde a kdy
Sraz se bude konat v Praze. Oficiální sraz bude v 15:00 na hlavním vlakovém nádraží dole ve vestibulu metra (stanice metra C, Hlavní nádraží). Čas se může ještě změnit, ale jde spíše o desítky minut.

Metro

Program
Zde je důležitá jedna věc. Ještě nemáme přesně určený odpolední program. Zatím to jsou spíše návrhy. Proto chceme zapojit i vás, abyste mohli vymyslet zajímavý program. Pokud vás toto zaujalo, vše najdete na konci článku.

Po odpolední programu se přesuneme do pěkného sportbaru Zlatá Hvězda (www.sportbar.cz), kde budou místa předem rezervována. Nutno podotknout, že je to na 100% vyzkoušený sportbar, takže problémy nebudou na denním pořádku.

Po zápase se přesuneme do hospody a zároveň ubytovny (levne-ubytovny.cz/index.html ). Ubytovna se nachází 15 minut tramvají od sportbaru (175 Kč/noc).

Je tu také možnost, že by se někteří, jenž by měli zájem, sešli již v pátek a poté by se samostatně domluvili na programu. Pokud by se někdo takový našel (z SVM by nejspíše někteří v případě zájmu přijeli i v pátek), tak se po přihlášení zkontaktuje s Karlosem (Car.P1(zavináč)seznam.cz).

Druhý den už si může každý udělat podle sebe, kdo bude chtít, může si ještě zajít na závěrečný obídek, kdo ne, může jet samozřejmě domů.

Navíc se chystá soutěž o zajímavé ceny, které jsme speciálně pro tento sraz zakoupili!

Real Madrid

Cena
Hotel: 150 Kč / noc
Hospoda: Útrata samozřejmě na vás.
Plus samozřejmě cesta, popřípadě odpolední program (viz níže).

SVM opět v akci
I nyní bude fungovat systém SVM. Kdo není členem, bude muset předem zaplatit poplatek 150 kč. Pokud ale nebude chtít ubytovnu, nemusí poplatek platit předem. Co nejdříve po zaslání přihlášky vám přijde e-mail, kde budou další důležité informace.

Kdo se na akci dostaví, může se samozřejmě podle pravidel stát členem SVM, ale musí přinést poplatek 150 Kč.

Odpolední program - pomozte vybrat i VY!
Jak už jsem říkal v úvodu, ještě není jisté, jaký bude odpolední program našeho srazu. Proto jsme se rozhodli, že dáme šanci i vám, abyste vyjádřili svůj názor. SrazNápady prosím pište do komentáře, můžou psát i ti, kteří na sraz nejedou, ale mají dobrý nápad.

Odpolední "nabídky" budu aktualizovat, aby se mohl každý podívat, z čeho vybíráme. Po ukončení termínu obešlu všechny účastníky a každý mi může poslat svůj názor na to, který program se mu nejvíce líbí.

Nabídky odpoledních programů

Pokec, diskuze, sledování jiných zápasů PL a BBVA Ligy.
Šli bychom si sednout, koukali na zajímavé fotbalové duely a v klidu pokecali. Nevýhodou je, že bychom v podstatě od příjezdu jen seděli.

Prohlídka 'václaváku' nebo obchodní centrum
Cílem by bylo obejít několik obchodů, popřípadě si sednout do nějaké restaurace na večeři.

Návštěva čajovny
Jít si sednout do čajovny, dát si vodní dýmku a nějaký zajímavý nápoj. To by bylo cílem této akcičky.

Bowling
Šlo by se někam poblíž Zlaté Hvězdy na bowling, pokec, pití, jídlo.

Fotbálek v tělocvičně
Zahrát si fotbálek, to by bral určitě každý. Je to ale podmíněno alespoň průměrnou návštěvou (10 lidí) a také tím, že se podaří sehnat volná a levnější tělocvična, což není lehké.

Systém přihlašování

Přihlašovat se můžete do neděle 21. února.

Doufám tedy, že se ukážeme jako správní Madridistas a pomůžeme Realu proti nemilovanému soupeři. Díky systému SVM by se neměla opakovat situace s prvního srazu, kdy hodně lidí odříkalo na poslední chvíli. Proto si nejdříve vše rozmyslete a pak až napište email.

Vlajka SVM

Přihlašte se pomocí kontaktního formuláře.

Formulář pro účast na srazu

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (53 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!