Real-madrid.cz - co bude dál?

Čas 01. 02. 2010, 12:13 | Autor podvinho
Real-madrid.cz
Real-madrid.cz

V tomto článku bych vám rád přiblížil současnou situaci na našem portálu, aktuální soutěže i další důležité informace. Seznámíme vás s chystanými novinky a svůj názor můžete vyjádřit i VY!

Tipovačka
Po ukončení podzimní části se tipovací soutěže trochu zasekla. Důvodem byl jak náročný časový program, tak i technické a organizační problémy.

Od dnešního dne se tipovačka rozjíždí opět naplno, již dnes můžete tipovat další zápasy a získávat důležité body do celkové části, která bude bohatě odměněna.

Hádej, kdo jsem
Tato oblíbená soutěž bude také znovu obnovena. Důvod, proč v posledních dnech nebyla aktualizována, byl jasný. Připravujeme totiž menší rekonstrukci této soutěže i celé sekce.

Nově bude přehlednější, v tabulce přibude mnoho dalších zajímavostí a celá tabulka bude také vždy ke stažení. Navíc budou rozšířenější kola. Nikdo z účastníků o své body nepřijde, naopak všichni, kdo jsou v záporných hodnotách, se dostanou na 0 bodů, čímž dostanou určitě novou motivaci.

Download
Připravujeme vznik nové sekce. Již podle nadpisu je jasné, že bude zaměřena na stahování fotek, wallpaperů, videí a podobně. Toto nyní můžete najít v sekci fans, ale určitě je co zlepšovat.

Za tímto cílem vznikne jedna velká sekce Download, kde najdete vše, co potřebujete. Přibudou nové zajímavosti a sekce bude průběžně aktualizována. Vše půjde lehce stáhnout a vy si tak budeme moci vychutnat Real Madrid naplno.

Chat pro veřejnost
I velmi oblíběný chat dozná změn. Důležité je, že zůstává pro veřejnost. Tento systém se nám osvědčil, proto není důvod něco měnit.

I chat bude ještě více aktualizovaný. Fanoušci se budou scházet nejen před zápasem, ale budou pořádány pravidelné diskuze na určité téma, ale i prostě jen tak na pokec. Navíc se můžete těšit na nově upravenou a přehlednou sekci.

Menší sraz Madridistas
Tento nápad je zatím v jednání, ale uvažujeme o menším srazu fanoušků Realu v Praze a to při příležitosti sobotního utkání. Jednalo by se buď o zápas s Villarealem (20.2.) nebo o zápas se Sevillou (6.3.).

Sraz by byl v sobotu kolem poledne, objednaná místa by byla ve sportbaru Zlatá Hvězda (www.sportbar.cz ) na Václavském náměstí. Poté by se přešlo do Ubytovny a zároveň restaurace. Kdo byl na letním srazu, ví, kam. Opravdu velice příjemný zážitek. Odpolední program se může ještě domyslet.

O srazu vám přineseme informace v nejbližších dnech.

Vyjádřete se i VY
Nyní přichází chvíle, kdy bychom rádi slyšeli i váš názor. Můžete se na cokoli zeptat nebo vyjádřit své stanovisko. Jak se vám web líbí, co byste na něm zlepšili, s čím jste a nejste spokojení. Samozřejmě uslyšíme rádi názory ohledně aktuálních témat, která rozebíráme v tomto článku. Těším se i na vaše komentáře ohledně srazu.Názor vyjádřete pomocí komentáře.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!