Hádej, kdo jsem III. - výsledky

Čas 19. 12. 2009, 11:35 | Autor podvinho
Christoph Metzelder
Christoph Metzelder

Jestli se říká do třetice všeho dobrého, v tomto případě to určitě neplatilo. Třetí kolo této soutěže bylo velice zvláštní a to tím, že většina z vás tipovala bohužel špatně. Dokonce nejčastěji se objevovalo jedno špatné jméno.

Ale nejdříve k hráči, který byl správnou odpovědí. Ptali jsme se vás na hráče, který se nedokázal zatím v Realu naplno prosadit, ale nikdy si nestěžoval. Ale byl s tím smířený, jelikož není taková hvězda, která přestupuje za velké miliony. Jeho útěchou ale je, že se mu vždy celkem dařilo v reprezentaci a chce se podívat na MS v Jihoafrické republice.

Správným jménem je Christoph Metzelder. Správně odpovědělo opravdu málo uživatelů. Tohoto kola se zúčastnil rekordní počet tipujících, ale většina tipovala jiné jméno, kterým byl Rafael Van Der Vaart.

Jelikož jste opravdu tipovali většinou špatně, rozhodl jsem se k nejčastějším špatným tipům napsat důvod, proč to zrovna tento hráč být nemůže. Ale nejdříve statistika vašich tipů.

Tipy uživatelů

 Správná odpověď 
 Uživatelů
 Christoph Metzelder
 24
 Špatná odpověď
 Uživatelů
 Van Der Vaart
 46
 Michael Owen
 6
 Gago 5
Ostatní měli méně než 5 hlasů.

Nyní se tedy pojďme podívat, proč byla tyto tři jména špatně. 

Rafael Van Der Vaart
Nejčastěji skloňované jméno. V Realu se zatím opravdu neprosadil, v reprezentaci se mu docela daří, na MS se může podívat. Zatím vše sedí. Ale určitě se o něm nedá říct, že by to nebyla hvězda, která přestupuje za velké miliony. Jen do Realu přišel za 13. mil. Eur + bonusy. Navíc i on nebyl se svou situací náhradníka spokojen a párkrát si i stěžoval.

Michael Owen
Musím se přiznat, že na toto jméno jsem zapomněl, ale přece jen na něj popis nesedí úplně. V podstatě je to to samé jako u Van Der Vaarta. Owen je nebo spíše byl hvězdou, která přestupovala za velké miliony.

Gago
Tento záložník zatím určitě není tou pravou hvězdou, za kterou by kluby dávali významné sumy. Stačí si ale vzpomenout na poslední dny, kdy si začal dost stěžovat. Navíc se nedá říct, že by se mu dařilo v reprezentaci, zatím je spíše nevýrazný.

Tímto bych tedy toto kolo uzavřel. Omlouvám se, že vyhodnocení trvalo tak dlouho, ale nahrála tomu nepříjemná shoda náhod. Já byl na dovolené a Gato má chřipku. Doufám, že i nadále budete tipovat v takovém množství jako v tomto kole.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!