Chat pro veřejnost ve čtvrtek od 19:30

Čas 09. 12. 2009, 17:37 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz - Chat
Real-Madrid.cz - Chat

Když nevyšel minulý chat pro veřejnost (technické problémy), naplánovali jsme jiný termín. Ten jsme nakonec stanovili na zítřek (čtvrtek 10.12.), jelikož jiné datum už nepřicházelo z různých důvodů v úvahu. Začneme tedy zítra 19:30.

Jelikož se snažíme neustále zlepšovat naše služby, chceme slyšet i váš názor. A nejlepší je, slyšet jich rovnou několik najednou. Navíc vám rádi zodpovíme vaše otázky.

Téma je tedy jasné, portál real-madrid.cz a vše, co s ním souvisí. Můžete se ptát, dotazovat, ale i říkat vaše připomínky. Přítomní budou jak admini, tak redaktoři. Ptát se můžete i konkrétně nějakého člověka. Prostě na vše, co vás zajímá.

Chat funguje na bázi hesla. Proto je zajištěno, že se do místnosti dostanou jen zvaní hosté. Celý čtvrtek bude ale přístup pro všechny uživatele, heslo se zadávat nebude muset. Lehoučký návod je v sekci VIP Chat , kde se taky do chatu přihlašuje. Registrace není nutná. Jenom poprosím o to, abyste zachovávali stejné přezdívky, jako máte na webu r-m.cz.

Oficiální chat začne tedy v 19:30. Konec není daný, uvidíme, jaký bude zájem. Doufám, že dorazíte v hojném počtu a dozvíte se to, co přesně potřebujete.

Předem upozorňuji, že i v chatu fungují bany a není těžké se dopátrat IP adresy uživatele, i když bude mít změněnou přezdívku. Pokud by chtěl někdo chat kazit, tedy spamovat atd., bude nejen vyhozen z místnosti, ale dostane také ban na webu real-madrid.cz. Tento ban je nenávratný i po omluvě, jelikož v tomto případě výmluvy na emoce apod. jsou naprosto zbytečné.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!