Zajímavost: Spodní prádlo Realu Madrid

Čas 02. 12. 2009, 10:37 | Autor Karlos | Zdrojmarca.com
Spodní prádlo Real Madrid
Spodní prádlo Real Madrid

Na internetu se během začátku tohoto týdne objevila zpráva, že by měl mít Real Madrid vlastní řadu spodního prádla. K dispozici jsou dokonce i fotky, ale zatím není nic jistého.

V kamenném obchodě Realu Madrid koupíte leccos. Tužky, sešity, výbavu pro miminka... Podobné to je v internetovém obchodu nejlepšího klubu 20. století. Nyní by však mohli Los Blancos přijít s novinkou.

Společnost Little Kiss by totiž mohla začít vyrábět dokonce i spodní prádlo pro ženy a muže se znakem Realu Madrid. Podle prohlášení společnosti chybí již jen podepsat smlouvu.

Tzv. série 'Luxe' by se měla skládat ze tří druhů spodního prádla. První druh by měl mít bílou barvu a měl by být speciálně pro sport. Měl by být bavlněný a k dispozici by měl být i v černé a samozřejmě se speciálním klubovým potiskem. Poslední styl by měl být elegantnější a luxusnější a to v tmavějších barvách.

Bylo by to poprvé, co by se klub pustil do prodeje spodního prádla pro muže a ženy s vlastním znakem. Do prodeje by se mohlo prádlo dostat již v březnu, záleží na tom, zda opravdu dojde k podpisu smlouvy mezi klubem a výrobcem.

Nová série Realu Madrid by poté měla být k dispozici v prodejnách společnosti Little Kiss a ve specializovaném obchodě Realu Madrid. K dostání by měla být i v internetovém obchodu klubu.


(pro zvětšení klikněte na fotografii)

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!