Hádej, kdo jsem - výsledky

Čas 17. 11. 2009, 12:49 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

První kolo soutěže je za námi. Jelikož to bylo první kolo, zvolili jsme otázku, na kterou jste mohli odpovídat hned dvěmi odpovědi. Oba tipy byly uznány jako správné. Jaké tipy to byly a další důležité informace se dozvíte v článku.

Ptali jsme se vás na chlapíka, který má Real v srdci, působil v něm již v několika funkcích, ale jako trenérovi se mu nedařilo. Jak už jsem naznačil, správnou odpovědí byli dva muži.

Jorge Valdano a Alfredo Di Stéfano. Pokud jste tedy odpověděli správně, v tabulce máte dva body. Pokud špatně. pohybujete se zatím v mínusových hodnotách.

V prvním kolem nám přišlo 80 odpovědí. Z toho dvě byly okamžitě vyřazeny a uživatelé už nemohou tipovat (viz níže). Ze 78 odpovědí bylo hned 57 správných. Níže najdete pro koho kolik uživatelů tipovalo.

Nyní se dostaneme k trochu méně příjemné události. Dva uživatelé chtěli být asi vtipní, proto jsou vyřazeni ze soutěže a jejich tipy už zohledňovat nebudeme. Pokud budeme konkrétní, jeden z nich napsal Cristiana Ronalda, druhý Alexe Fergusona. Tyto lidi mezi sebou nepotřebujeme.

To byla jen malá odbočka. Jinak mě potěšilo, že se zúčastnilo poměrně dost lidí. Jako špatná odpověď se dost často vyskytoval bývalí trenér a hráč BerndSchuster nebo Zinedine Zidane.

Tipy uživatelů

 Správná odpověď Uživatelů
 Jorge Valdano 
 32
 Di Stéfano
 25
 Špatná odpověď
 Uživatelů
 Bernd Schuster
 5
 Zinedine Zidane
 5
 Florentino Peréz
 5
Ostatní měli méně než 5 hlasů.


Důležité informace

Rozhodli jsme se, že tato soutěž bude mít jasný řád a bude častěji než jednou za 14 dní. Konkrétně to znamená toto.

Pondělí - hádanka
Čtvrtek - konec možnosti odesílání tipů
Neděle - vyhodnocení a aktualizace tabulky

Nezapomeňte...


 Tabulka 
 ZDE
 Archív ZDE

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!