Hádej, kdo jsem - první hádanka a informace

Čas 12. 11. 2009, 15:11 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

Je to tady. Začíná nová soutěž na webu real-madrid.cz. V tomto článku se dozvíte, jak bude soutěž v budoucnu probíhat a jak nyní tipovat.

Nakonec jsme se rozhodli, že se nebude hlasovat přímo v článku, ale jen v sekci, která je vytvořena. Sekce bude vždy aktualizovaná a vy budete článkem informováni, jako nyní.

Sekce je umístěna v menu soutěže. Ihned na první stránce je aktuální, časově vymezené, kolo. V podsekci tabulka najdete samozřejmě pořadí a body. V podsekci archív naleznete všechna doteď odehraná kola a správné odpovědi.

Otázky jsou úmyslně zvoleny složitěji, nějaké důležité informace mohli být zatajeny. Můžete někdy dokonce narazit na to, že vám bude stejný popis sedět na dvě osoby. Mělo by to být minimálně, ale může se to stát. Poté vám nezbývá, než tipnout.

Navíc se přidají tzv. "Bonusová kola". Bonusové kolo bude vždy páté kolo a bude se jednat o speciálně bodované kolo. Dostanete v něm také 3 nápovědy, které ale budou dost obecné a musíme si opravdu tipnout. Za správný tip můžete získat 3 body, pokud se netrefíte, žádné body se vám neodečtou.

Jinak připomínám, že pokud někdo bude tak chytrý a napíše výsledek do tohoto nebo jakéhokoliv jiného článku či pokecu, dostává okamžitě doživotní ban a na stránky se již nepodívá. Jeho komentář bude navíc dost rychle vymazán, jelikož se články často kontrolují. Byli bychom sami proti sobě, kdybychom si hru kazili.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!