Nová soutěž r-m.cz: Hádej, kdo jsem

Čas 01. 11. 2009, 10:42 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

V nové soutěži na našem portálu si budete moci ověřit, jak jste na tom se znalostmi Bílého baletu. Soutěž bude celoroční a chybět nebudou ani zajímavé ceny. A nebojte! Nejedná se o pořádně nudnou show televizní soutěž...

Každých 14 dnů se objeví na webu článek, kde budete moci hádat. Dostanete vždy určité nápovědy a musíte uhodnout o koho se jedná. Může to být hráč Realu, ať již současný či bývalí, funkcionář, trenér, prostě skoro každý, kdo je nebo byl s královským klubem spojený.

Tipovat budete pomocí formuláře, který bude vždy umístěn na konci článku. Můžete tipovat jen jednou, jakmile tip odešlete, nejde již nic měnit. Na tipování budete mít vždy 5 dnů od vydání článku.

Za každý správný tip dostanete 2 body. Za špatný se ale 1 bod odebírá. Všechny statistiky budou v tabulce. Na konci sezóny obdrží nejlepší hráči ceny, které se co nejdříve dozvíte.

Doufám, že se vás tedy zapojí co nejvíce a bude co nejméně špatných tipů. Prozatím sledujte web a čekejte na první článek "Hádej, kdo jsem". V něm se dozvíte další informace. Na všechno ostatní se můžete zeptat v komentářích, rád otázky zodpovím.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!