Nový ojedinělý projekt: r-m.cz: Fandíme společně

Čas 13. 10. 2009, 22:53 | Autor podvinho
Real-madrid.cz a nový projekt
Real-madrid.cz a nový projekt

Na webu real-madrid.cz začíná nový projekt. Nutno říct, že tento projekt je jednoznačně závislý právě na Vás, na fanoušcích Bílého baletu. Vy jste totiž součástí tohoto nového díla. Tedy alespoň ti, kteří chtějí být trošku aktivní, chtějí se podílet a hlavně, chtějí fandit společně!

O čem tento projekt vlastně je a další podrodnosti, si můžete přečíst v sekci r-m.cz: Fandíme společně, kterou jinak naleznete v menu SVM. Je tedy zbytečné, abych zde vše přepisoval. Této sekci opravdu věnujte mimořádnou pozornost.

Pokud jste si tedy přečetli sekci a víte, o čem tento projekt je, můžete se zapojit i Vy. Stačí se podívat do sekce Přihlášení. Můžete tak přihlásit nejen sebe, ale i své město.

Pokud se zatím rozhodujete, jestli do projektu aktivně zasáhnete, můžete se při vašem rozhodování podívat do další důležité sekce Fanoušci, ve které najdete všechny členy, kteří už se zapojují. Zatím jich je velice málo, jelikož je projekt nový. Buďte jedni z prvních!

Pokud byste nalezli nějakou chybu, budeme rádi, když nás na ní upozorníte například v komentářích pod článkem nebo na emailu podvinho@seznam.cz.

V komentářích samozřejmě také vyjádřete váš názor na tento projekt. Ale pozor! Byl bych velice nerad, abych zde četl otázky, které jsou jasně napsané v popisu. Opravdu, kdo nemá zájem, nevadí, ale potom se raději nevyjadřujte, aniž byste si informace jasně pročetl.

Doufám, že se vám projekt zalíbí a rádi se do něj zapojíte. HALA MADRID!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!