El Derbi madrileňo přinese sraz Madridistas!

Čas 11. 10. 2009, 21:35 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

Ano, je to tak! Po prvním velice povedeném srazu přijde na řadu druhý, o něco menší, v Pardubicích. Hlavní záminkou tohoto srazu je jednoznačně derby dvou madridských rivalů. Našemu milovanému Realu se postaví soused z Atletica a my budeme u toho. Více v článku.

Jako vyvolené město byly tentokrát zvolené Pardubice. Důležité je, že je to město mezi Českem a Moravou a i ze Slovenska se dá určitě dojet. Navíc je to větší město, do kterého jsou dobré a časté spoje. Po zápase přespíme v místním hotelu (viz níže) a druhý den pojedeme domů.

 Kde?  
 Pardubice
 Kdy? 7. listopad
 Sraz 
 14:30
 Ubytovna Ano
 Program Viz níže
 Závazné? ANO!

Kde a kdy?
Jak už jsem řekl, sraz bude v Pardubicích. Sraz bude u nádraží (vlakové i autobusové jsou blízko u sebe) přibližně ve 14:30.

Program
Sejdeme se tedy kolem půl třetí. Poté se odebereme na hotel, kde si odložíme své věci, převlékneme a půjdeme si zahrát fotbálek. Hned u hotelu jsou krásná hřiště na malou kopanou, které na nějaký kratší čas využijeme.

Zahrajeme si chvíli fotbálek, dáme si nějaké soutěže, penaltičky, břevínka, prostě se nějak zabavíme. Můžeme vymyslet nějaký menší turnájek trojček atd. O zábavu bude postaráno.

Poté se půjdeme osprchovat do hotelu a vyrazíme směr hospoda, která je také poblíž. Zde se jen pěkně usadíme a vychutnáme si na velkém plátně nejen derby, ale také chuť zlatavého moku a další zajímavé věci.

Až zápas i my skončíme, přesuneme se na hotel. Zde se vyspíme, ráno nasnídáme a pak již každý podle svých plánů odjede domů.

Cena
Hotel - apartmán (http://www.hotely.cz/pardubice/hotel-hurka/cenik/): 150 kč
Hřiště: 100 kč (záleží však také na počtu, nejspíše to bude menší částka)
Hospoda: Zde je útrata vyloženě na vás.

SVM poprvé v akci

Jak už nadpis vypovídá, poprvé si vyzkoušíme systém SVM (Skupina věrných Madridistas). Každý, kdo NENÍ členem SVM, bude muset zaplatit zálohu a to přes účet. Záloha bude použita na zaplacení hotelu a hřiště. Tato záloha bude sčítat 300 kč, pokud něco zbyde (přibližně 50 kč), vrátíme to samozřejmě na akci uživateli.

Kdo se na akci dostaví, může se samozřejmě podle pravidel stát členem SVM, ale musí přinést poplatek 150 kč.

Systém přihlašování

Přihlášky můžete posílat do 25. října, máte na to tedy 14 dnů!

Přihlašovat se bude přes email. Zde jsou informace o tom, co a kam máte odeslat.

Doručitel zprávy: podvinho@seznam.cz
Co do zprávy napsat: Jméno a příjmení, přezdívku na real-madrid.cz, platný telefonní kontakt, věk, zda máte zájem o hotel a popřípadě nějakou jinou poznámku na pořadatele akce.

Ti, kdo nejsou členi SVM obratem dostanou email s dalšími informacemi, jak zaplatit částku 300 kč.

Doufám tedy, že se ukážeme jako správní Madridistas a pomůžeme Realu proti nemilovanému soupeři. Díky systému SVM by se neměla opakovat situace s prvního srazu, kdy hodně lidí odříkalo na poslední chvíli. Proto si nejdříve vše rozmyslete a pak až napište email.


Přihlášení uživatelé

 přihlášený uživatel    
 zaplatil      
 přihlášený uživatel    
 zaplatil      
 podvinho  člen SVM
 karlos člen SVM
 hed člen SVM
 peči člen SVM
 El Gato c.B.
 člen SVM
 kostiik člen SVM
 vasek.raul člen SVM
 Mike27 člen SVM
 Kala9 (1 den)
 neplatí thjuks + drahá polovička 
 člen SVM

Přihlášené uživatele budeme postupně aktualizovat.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (78 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!