Real-madrid.cz - co bude dál?

Čas 04. 10. 2009, 19:19 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

V poslední době se na našem portálu událo několik změn a novinek. V tomto článku si můžeme zrekapitulovat vše podstatné + nábor do redakce

Nejdiskutovanějším tématem posledních dnů byl asi odchod redaktora casillase6230 z tohoto portálu. Casillas6230 byl redaktorem v podstatě od samotného počátku webu a byl také jednoznačně nejaktivnějším. Asi proto byl jeho odchod tak diskutovaný.

Chtěl bych zdůraznit, že toto rozhodnutí učinil on sám a nikdo ho k němu netlačil. Přesto bych mu chtěl za celý web poděkovat, práci odvedl velmi dobrou.

Jeho odchod však samozřejmě vyvolá změny. Kromě nového náboru (viz níže) se také trochu změní struktura psaní článků na webu.

Ode dneška určitě nečekejte na webu 7 článků denně. Momentálně je naše vize jasná. Ubyde článků, zvýší se kvalita. Ubyde bulváru, přibude rozhovorů a dalších zajímavých sekcí.

O toto jsme se již jednou pokoušeli. Nakonec jsme od toho nápadu ustoupili a pokračovali dále stejným stylem. Tentokrát to však bude jinak. Opravdu budeme pomalu měnit strukturu webu a snažit se, aby byl web ještě kvalitnější.

Tipovačka se vydařila, připravuje se další soutěž

Naděje, které jsme do nové tipovačky vkládali, byly správné. Od začátku se strhl velký boj o první místa, každé kolo znamená změnu. Tipovačka je opravdu zábavná soutěž, která nikdy nezklame.

Navíc se na našem portálu připravuje další soutěž. Zatím nebudu prozrazovat nic konkrétního. Snad jen to, abyste stále sledovali web a "učili" se něco z historie.

Nábor do redakce - hledáme právě tebe!

Jak jsem již avizoval, proběhne další nábor do redakce našeho webu. Po předchozích nepříjemných skutečnostech jsme se ale rozhodli, že chceme opravdovou kvalitu, proto jsou podmínky trochu zpřísněny.

Hlavní podmínkou je, že musíte být starší 16 let (vč. 16). Dalším důležitým faktorem pro vaše přijetí je dobrá znalost českého či slovenského jazyka. Výhodou je znalost i cizích jazyků. Největší výhodou je znalost španělského jazyka (není podmínkou). Na zbytku se domluvíme.
                                                                                                                                                                                                                              

Závěrem bych chtěl říct, že i my jsme jenom lidi. Proto omluvte občasné chyby a nesnažte se jen kritizovat. Upozornit na chybu, na něco se zeptat nebo poradit, není samozřejmě považováno za kritiku.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!