Tipovačka startuje! Zápasy již dnes!

Čas 12. 09. 2009, 10:44 | Autor podvinho
Tipovačka startuje!
Tipovačka startuje!

I když s menším zpožděním, přesto se nám podařilo odstartovat tipovačku ještě před druhým kolem španělské soutěže. Již dnes se ale hraje několik zápasů, proto musíte již dnes vaše tipy odeslat! Více v článku + návod na registraci.


Každý uživatel, který má již zaplaceno dostal e-mail, ve kterém má své přihlašovací jméno i heslo, které si může změnit.

Tím pádem vám již nic nebrání k tomu, abyste ještě dnes odeslali své tipy v tipovacé soutěži. Pokud byste to náhodou nestihli, nemusíte věšet hlavu, můžete natipovat alespoň zítřejší zápasy a hlavně, každý týden bude v tipovačce 10 zápasů, proto ztráta pár bodů po prvním kole určitě není rozhodující.

Tipovat se bude vždy na 10 zápasů. Z toho bude 5 zápasů ze španělské ligy a 5 z ostatních světových lig. Tipuje se přesný výsledek. Pokud trefíte opravdu přesný výsledek, obdržíte 3 body. Pokud tipnete například výhru domácích 2:1 a domácí vyhrajou 3:1, získáte 1 bod za uhodnutí vítěze.

Další zajímavostí je i vaše skóre. Při přesném uhodnutí skóre jednoho týmu získáváte kladné skóre. Např. tipnete, že domácí dají dva góly a to se skutečně stane - získáte +2 góly do skóre. Pokud neuhádnete přesné skóre týmů, pak získáváte záporné skóre. Např. tipnete, že domácí dají 3 góly, ale oni dají 2, pak se vám ve skóre odečte -1 gól.

Ceny

Tipovačka je celoroční soutěž, přesto si i podzimní mistr přijde na své. Na konci roku si pak zajímavou cenu odnese 5 uživatelů s nejlepšími výsledky.Ceny budou upřesněni do konce září.

Uživatelé

Zde jsou přezdívky (zároveň přihlašovací jména) všech uživatelů, kteří se přihlásili a také zaplatili, proto mohou tipovat.


thjuks, karlos, podvinho, Hed, Peci, Pedro, vasek.raul, Raul77, Kochac, Danny, Jarmil69, jack,
carlitos11, El Gato c.B, Cinky, janinho, adamira, stryco


Ostatní, kteří se sice přihlásili, ale nezplatili, tak musí učinit do 14 dnů. Pokud tak neučiní, nebudou se již moct nikdy přihlásit do tipovací soutěže a také dostanou podmíněčné vyloučení na webu.

Důležité na závěr

Jak již víme z minulých zkušeností, i my jsme jen lidi a dopouštíme se chyb. Je možné, že se nějaká stala i ve vašem případě. Proto mi neváhejte napsat a problém určitě vyřešíme. Stačí mne kontaktovat na e-mail: podvinho@seznam.cz nebo také zde v komentářích pod článkem.

Jak se mohu ještě registrovat a je to vůbec možné?

Samozřejmě, že je. Mění se ale styl registrace. Pokud se chcete nyní registrovat, musíte napsat na můj e-mail (podvinho@seznam.cz) vaše přihlašovací jméno na real-madrid.cz, váš e-mail a vaše jméno.


Na závěr chci všem popřát hodně štěstí a mnoho správných tipů!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!