O Robbena se zajímala i Barcelona

Čas 03. 09. 2009, 16:00 | Autor thjuks | Zdrojsoccerway.com, skysports.com
Nová hvězda Bundesligy
Nová hvězda Bundesligy

Nová hvězda Bayernu Mnichov, Arjen Robben, prohlásila, že o něj v přestupovém období projevila zájem Barcelona. V rozhovoru si Robben neodpustil si rýpnout do Realu Madrid. Budoucnost Bayernu Mnichov vidí Holanďan velice dobře.

Nizozemcovými ústy vyšlo najevo, že mohl hrát nadále ve Španělsku. Nicméně kvůli vztahům na trase Madrid - Barcelona byl tento Transfer velice málo pravděpodobný. Rozhovor poskytl pro FC Groningen TV.

„Barcelona se o mě také zajímala. Nicméně já si nemyslím, že by transfer byl uskutečnitelný. Real Madrid by mě do Barcelony nikdy nepustil.“

„Všechno je to historie. Jsem velmi šťastný, že jsem hráčem Bayernu Mnichov. Těším se na úspěšnou sezónu v Německu.“

Španělská média navíc vyšla nedávno se zprávou, že Real Madrid si Robbena kouzlí ve smlouvě pojistil na výhradní právo ve Španělsku.

Šest dní po svém přestupu si Robben dovolil rýpnout do vedení Los Blancos: „V Realu Madrid je všechno politika. Každý trenér má dělat to, co mu prezident řekne. Já to nemohl déle vydržet.

„Nechci o tom příliš hovořit, ale na zevnějšku vypadá Real skvěle a kouzelně, ale uvnitř tak je méně vzrušující.“

O svém působení v Bayernu hovořil Robben s německým BILDem.

„Jsem zde, abych vyhrál tituly. Chci vyhrát ligu a pokud to bude možné i Ligu mistrů.“

Dále je Robben přesvědčen, že z Bayernu se stane klub s větším slovem v Evropě, než jak je to nyní. Ribéry prý zůstane a další hvězdy na sebe nenechají dlouho čekat.

Kdo vyhraje Ligu mistrů? „Myslím, že v příštích dvou třech letech zde budou takové přestupy, které budou mít za cíl vybudovat velmi silný tým, který bude mít velkou šanci.“

„Bayern mi slíbil, že Ribéry zůstane definitivně dál. To bylo to, co jsem chtěl vědět. Ribéry je pro klub velmi důležitý. Potřebujeme ho.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!