Mnoho novinek na r-m.cz - SVM a další...

Čas 31. 07. 2009, 18:44 | Autor podvinho
Vlajka SVM
Vlajka SVM

Skupina věrných Madridistas neboli SVM. Že nevíte co to je? Nevadí, stačí si přečíst článek. Navíc se v něm dozvíte novinky z našeho webu, několik nových sekcí a také to, co teprve chystáme...

Skupina věrných Madridistas - SVM

SVM je nově založená nezisková skupina, ve které jsou věrní fanoušci Realu Madrid. Hned několik okolností nás donutilo, udělat vělké změny. Starý fanclub nefungoval a proto byl zrušen. Vznikla tedy SVM, která se od normnálního fanclubu velice liší.

Tato skupina má za úkol organizovat akce, ale také se na ně přihlašovat. Asi největší změnou bude to, že členem SVM se můžete stát, až když na nějakou akci dorazíte. Další velkou změnou je to, že kromě členů SVM, musí všichni platit předem za akci, na kterou se přihlásí. Všechny důležité informace o SVM a jejím vzniku, akcích SVM, členech, radě a černé listině SVM se dozvíte v samostatném menu SVM u nás na webu (Vpravo vedle menu soutěže - místo fanclub - SVM). 
 

Starý fanclub zaniká

Fanclub, který byl do této doby na našich stránkách, byl zrušen. Jednalo se o neoficiální fanclub a jistě jste si všimli, že měl minimální úspěch a to hlavně díky minimálnímu počtu členů, kteří zaplatili a aktivně se zapojovali.

Proto prosím všechny (kromě členů SVM), kteří zaplatili 150 kč / 200 sk za fanclub, aby mě kontaktovali na e-mail: podvinho@seznam.cz a peníze jim budou vráceny.

Mnoho nových sekcí

Na webu se také poslední dobou objevuje jedna zajímavá sekce za druhou. Přibyli však i sekce nutné nebo takové, které jsme nejdříve neměli v plánu vůbec dělat. Mezi ty se řadí například sekce pravidla, ve které se dozvíte pravidla webu, podle kterých se musíte řídit. Mezi další důležité patří sekce Kontakty , kde máte všechny spojení na adminy, ale i redaktory.

Nyní se přesuneme k sekcím mnohem zajímavějším a také příjemnějším. Začneme soutěžemi, které jsme buď obnovili nebo změnili. Jak již jistě víte, byla zrušena stará tipovačka a nyní je nová placená. Ještě ovšem není jisté, jestli se vůbec uskuteční. Více v tomto článku. Další, spíše obnovenou soutěží, bude nejlepší hráč měsíce. Nebude se hlasovat na fórum, ale normálně na webu. Ještě chystáme jednu menší soutěž a tou bude volení legendy a nejlepšího trenéra Realu Madrid v historii. Chystáme také soutěž o ceny, ale k tomu zatím více neprozradím.

A nyní se dostáváme k úplně nově vytvořeným sekcím. Jedná se většinou o informační sekce, kde se dozvíte mnoho nejen o našem klubu. Pro fanoušky jsou určitě zajímavé sekce o zápasech s největšími rivaly. Jedná se samozřejmě o El Clasico a také o El Derbi madrileňo. Dále je určitě velmi zajímavá sekce, která je přímo o fanoušcích královského klubu, Fanoušci. Jednou z posledních nově vytvořených je sekce Město Madrid , kde se dozvíme hodně informací o městě, ve kterém Real hraje.

Několik aktualizací

Kromě nových sekcí se samozřejmě upravovali a obnovovali i ty staré a známé. Určitých změn doznala soupiska a také sekce, které se aktualizují každý rok, jako rozpis utkání, přátelské zápasy, přestupy, statistiky, tabulka, dresy a další.

Větší aktualizaci doznala sekce o stadionu Santiago Bernabeu, přidány byly wallpapery, karikatury, vaše fotky a také historie. Další aktualizace určitě budete postupně nalézat sami.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!