Nová placená tipovačka

Čas 30. 07. 2009, 10:09 | Autor podvinho
Tipovačka v novém
Tipovačka v novém

Aktualizováno - plaťte příspěvky!
Jak jsem již avizoval, náš web se chystá spustit novou placenou tipovací soutěž. Podmínkou však je minimální počet uživatelů a to 20. Pokud máte zájem o informace a chcete se přihlásit, stačí si přečíst článek.

Nová tipovací soutěž by měla probíhat přímo na našem webu. Mělo by se tipovat vždy na zápas Realu a na další 4 zajímavé zápasy určitého kola. Nebudou to jen zápasy ze Španělska, ale i další "šlágry" z ostatních zemí.

Podmínky

Podmínkou je, že se najde minimálně 20 lidí, kteří se přihlásí (jak se přihlásit viz níže). Každý musí zaplatit 100 kč a to samozřejmě ještě než tipovací soutěž začne. Poté stačí jen tipovat, jak a kde se dozvíte během následujících dnů.

Odměny

Jelikož se jedná o placenou tipovačku, ceny tomu budou samozřejmě odpovídat. Za 1. místo by měl být buď dres nebo tričko Realu Madrid. I druhá a třetí cena bude velice zajímavá. A dokonce ani ten, kdo obsadí čtvrté či páté místo nepřijde zkrátka.

Zatím ale není vůbec jisté, jestli bude tato tipovací soutěž spuštěna. Jakmile zaplatí 20 lidí, dozvíte se všechny další informace, návody, pravidla a další užitečné rady. Poté bude na webu přesné znění cen a mnoho dalšího.

Teď to nejdůležitější...

Pokud Vás tato tipovací soutěž zaujala a máte zájem se do ní Z?VAZNĚ přihlásit, stačí do komentáře pod článkem napsat toto:

Jméno a příjmení, e-mail (na kterém se nám dostane rychlé odpovědi), icq (není podmínkou).

Poté stačí jen čekat, až vás kontaktujeme a předáme další informace. Doufám, že se nás minimálně 20 najde a spustíme další zajímavou soutěž, která posune náš web zase o něco dál.

AKTUALIZACE

Prosím všechny přihlášené, aby začali platit poplatek 100 kč na tipovací soutěž. Zde jsou informace, kam pošlete peníze.

Částka: 100 kč / 4 Eura
Číslo účtu: 218658585
Kód banky: 0300 (ČSOB)
+ Do zprávy pro příjemce napište vaše jméno a příjmení.

Stále se můžete hlásit

Tipovačka začne, až zaplatí 20 lidí. Stále je však možné se přihlašovat a tuto možnost budete mít i během tipovací soutěže. Přihlašujte se nadále komentáři pod článkem.

Všechny další informace o tipovačce vám přineseme před začátkem soutěže.


Na závěr připomenu, že se budou přidávat jen "přihlašovací komentáře". To znamená, že veškeré otázky na tuto tipovací soutěž pište do portálového pokecu, který budu sledovat a vaše otázky zodpovím. Pokud se přesto objeví nějaký komentář, který se nám nebude zdát vhodný, bude samozřejmě smazán a uživatel dostane napomenutí. Více o pravidlech webu se můžete dozvědět ZDE .

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!