Rozlosování Ligy BBVA 2009/2010

Čas 14. 07. 2009, 13:39 | Autor Hed
Liga BBVA
Liga BBVA

Real Madrid již zná jízdní řád Ligy BBVA.

Možná o tom někteří fanoušci ještě neví, ale v pátek 10.července 2009 byl rozlosován nový ročník Ligy BBVA. Mnoho fanoušků na to čekalo a nemohlo se dočkat očekávaných termínů těch největších a nejprestižnějších duelů, jako je třeba El Clásico, El Derbi Madrileňa, nebo souboje s Valencií a Villarrealem. V neposlední řadě jsou zde i zápasy s nováčky, které nás čekají hned ze začátku sezony.

Ovšem nejzajímavějším paradoxem je první kolo, které stejně jako v minulém ročníku odehrajeme s Deportivem, ovšem tentokrát na domácím stadionu Santiaga Bernabéua. Odveta na Riazoru je naplánovaná na 31. ledna 2010. V druhém kole cestují Merengues do Barcelony, kde odehrají zápas s Espanyolem.

Slavné El Clásico se bude hrát ve stejném pořadí jako minulý rok. Tedy nejprve v Barceloně na Nou Campu 29. listopadu 2009 a odveta na Santiago Bernabéu 11. dubna 2010. Madridské derby El Derbi Madrileňo je na programu 8. listopadu 2009 na Vicente Calderón a 28. března 2010 na Bernabéu.

Zajímavé bude i čtvrté kolo, kdy Los Vikingos zavítají k duelu s Villarrealem na El Madrigal, kam přicestuje i Manuel Pellegrini, který v loňské sezoně působil právě v týmu Žluté ponorky. Zápasy se Sevillou jsou na programu 4. října v Seville a 7. března v Madridu. A souboje s Valencií 13. prosince a 18. dubna týden po El Clásicu. ovšem mezi těmito zápasy ještě čeká na svěřence Manuela Pellegriniho utkání s Almeríi.

Ligovou sezonu ukončí Merengues 16. května 2010 v Malaze. Poslední ligové kolo na Bernabéu je 37. s rivalem z Baskitska, Athleticem Bilbao. Na celé rozlosování se můžete podívat ZDE .

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!