Dresy pro sezonu 2009/10 představeny!

Čas 19. 06. 2009, 08:43 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com a kitbag.com
Dresy
Dresy

<!!!!Aktualizováno o více fotografií v 15:30!!!!> Real Madrid oficiálně představil nové dresy pro sezonu 2009/2010.

Real Madrid oficiálně představil nové dresy, které budou hráči používat v sezoně 2009/2010. Co se týče změn v podobě s minulým dresem, jsou tři základní. Tou nejdůležitější určitě je znak, který se nachází na pravém prsu a symbolizuje stadion Realu Madrid, Santiago Bernabéu. Merengues tak dávají najevo, co vše se na tomto stadionu stalo a jakých úspěchů už byl svědkem.

Další změnou je žluté lemování, které tak trochu napodobuje dres ze sezonu 2007/08, když tehdy byla na dresu použita fialové barva. Tato žlutá barva má připomínat doby, kdy v Realu Madrid hrával Alfrédo di Stéfano, který je považován za nejlepšího hráče v historii klubu.

Tyto detaili mají za úkol vzpomenout si na slavnou minulost a vrátit klubu čest a slávu po celém světě. Má také dovést Real Madrid zpět, aby byl znovu tím nejlepším klubem v Evropě.

Nový dres Realu Madrid byl navržen k vítězství. Hráči se musí cítit pohodlně a nesmí pociťovat známku potu. Tajemství spočívá v nové technologii Adidas Flow Mapping™ a ClimaCool®, které zajistí větší pohodlí, vzdušnost a lehkost.

A jestli tento dres ještě nemáte doma a chtěli by jste ho. Nezoufejte, v prodeji bude od pátku 19. června na oficiální shopu Realu Madrid. Hodně štěstí a úspěchů v nových dresech. HALA MADRID!!!
Domácí
hostující
domácí
hostující
brankářský
brankářský
 
DALŠÍ UK?ZKY DRESŮ A POTISKŮ
domácí
šortky
venkovní
Raúl #7
Ramos #4
   
 Higuaín #20 Kaká #? 
kliknutím zvětšíte! Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (44 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!