Aktualizované info o srazu!!!

Čas 17. 06. 2009, 09:37 | Autor podvinho
Real-Madrid.cz
Real-Madrid.cz

AKTUALIZACE MALÉHO HŘIŠTĚ A UPŘESNĚNÍ ČASŮ!!!

Nakonec je nás tedy 21 přihlášených, což ke všem okolnostem není nakonec špatný počet. Doufám, že si to pořádně užijeme.

PROGRAM - INFO


Sobota

13:30 - Sraz na stanici metra C hlavní nádraží
- sraz bude dole v metru (na nástupišti) a to ve směru Letňany (příští stanice Florenc).

14:30 - Fotbalový zápas.
- Na 100% se bude hrát na umělce III. generace, tudíž doporučuji turfy nebo normální kopačky (ne kolíky!). Ještě je tu malá šance na trávu, bohužel v tomto termínu je to těžší než jsem čekal. Pojedeme na Florenc, zde přestoupíme na trasu B a pojedeme na stanici Nové Butovice. Zde se nachází hřiště.

Výhodou této umělky je to, že se znám z provozovatelem, tudíž ji budeme mít v podstatě zdarma a na dlouhou dobu. Odehrajeme tedy zápas, poté si dáme nějaké penalty jako soutěž a uvidíme jak na tom budeme.

16:30 - Odjezd do restaurace - Nakonec se mi podařilo sehnat ubytovnu a zároveň restauraci v jednom. Pojedeme po trase metra B na stanici Palmovka a zde asi 3 zastávky busem. Co se týče času, je to lepší, než přejíždět pak někde z restaurace. Navíc může jít každý individuálně na ubytovnu.

Restaurace je velká, budeme rozděleni do dvou koutků. V každém by měla být televize, kde si můžeme pustit svoje DVD. Navíc je zde také větší plátno, kde můžeme pustit něco, na čem se dohodneme. Je tu možnost hudby a samozřejmě pití a jídla. Až se nám bude chtít, odebereme se na ubytovnu.

Neděle

8:45 - budíček a snídaně - Přibližně v této hodině budeme vstávat (i když chápu, že to nebude lehké:D). Hned na ubytovně je zajištěna i snídaně.

9:45 - odjezd na turnaj - Po snídaně pojedeme na menší umělku, kde bychom měli pronajmout dva "kurty" a hrát turnaj týmů 4+1. Proto si již teď můžete dělat skupinky 4+1, střídat nebudeme, jelikož počty vychází akorát (Valencia 20, Real 21). Ještě nevím přesně, kde to bude, ale chci to co nejblíže centru.

Tohoto turnaje se nejspíš zúčastní i menší počet fanoušků Arsenalu (jeden tým), tak jim aspoň ukážeme, co je ta jejich vychvalovaná PL proti naší PD:D nebo spíše BBVA!

13:00 - nepovinný oběd - Poslední, rozlučkový obídek. Bude to v restauraci blízko umělky, dáme si zde oběd, nějaké pivko, pokecáme a rozloučíme se. Komu pojede vlak nebo jiný spoj dříve, může tento oběd vynechat a po turnaji jet hned domů.

CENY - KOLIK MĚ TO BUDE ST?T?

Fotbalové hřiště (umělka III. generace) - Díky známosti provozovatele hřiště budeme mít toto hřiště v podstatě zdarma. Provozovateli hřiště se složíme akorát na nějakou lepší flašku, což se dohodneme na hlavním nádraží. Každý dá nějakých 10 kč.

Restaurace a ubytovna - V restauraci je útrata vyloženě individuální. Ubytovna bude stát na jednu noc 210kč a to VČETNĚ ranní snídaně.

Turnaj (menší umělka - dva kurty) - Zde bychom měli být necelé dvě hodiny, z vlastní zkušenosti počítám cenu kolem 1000kč, spíše méně. Tudíž každý zaplatí nějakých 25kč.

Nepovinný oběd (restaurace) - Zde si přibližně za 130kč koupíte polévku, hlavní jídlo a pivo. To jen jako příklad, výběr je samozřejmě obrovský a můžete si vzít, co sami chcete.

S SEBOU ANEB CO SI M?M VZÍT?

- Peníze. To ani nemusím rozepisovat.
- Věci na fotbal - Kopačky nebo turfy popřípadě sálovky, tričko (dres), trenky, nějaké ponožky. Jendoduše to, v čem budeme hrát. Doporučuji i bundu, kdyby například začalo pršet.
- Věci na spaní - Každý ať spí v čem chce. Ale prosím, ne ve věcech, ve kterých budeme hrát zápas a pak ještě sedět v hospodě:D.

VÝZVY PRO VŠECHNY FANOUŠKY

Na sraz přijeďte prosím včas. Pokud máte nějaký problém (spoj nebo cokoli jiného), volejte na můj mobil (774124254). Volat mě můžou klidně i fanoušci Valencie, jelikož Woyta mi stejně všechny info předává a bylo by to zbytečné prodlužování.

Vemte si odpovídající částku peněz. Myslím, že to by problém být neměl. Nevyjde to moc draho (a to ani hřiště), ale abyste měli peníze na ubytovnu, něco málo na ostatní akce a také na vlastní útratu.

VÝZVY PRO FANOUŠKY REALU MADRID

Vemte na sraz nějaká DVD o Realu, jeho povedených zápasech nebo momentech. Klidně i o jeho bývalých či současných hráčích, prostě vše možné.


AKTUALIZACE!!!

12. července - 9:45 - odjezd z ubytovny na turnaj (hřiště na františku).
Bude se hrát na malém hřišti, vřele doporučuji turfy nebo sálovky, určitě ne špunty. Spíše nějaké tenisky.

Pojedeme metrem na Florenc, zde autobusem 133 na zastávku Nemocnine na Františku. Bude se hrát turnaj, týmy a systém se vytvoří za jízdy. Zde je webová stránka sportoviště: www.hristenafrantisku.cz Pro ty, co nejedou z ubytovny je tam přesná adresa i mapa.

Odtud pojedeme do restaurace na nepovinný oběd na Florenc, kam dorazíme kolem 13:00. Najíme se a jedeme domů.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (45 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!