Poslední šance přihlášení na sraz!!

Čas 22. 05. 2009, 17:29 | Autor podvinho
Halla Madrid
Halla Madrid

Fanoušci Realu pozor! Máte poslední možnost podat přihlášku na sraz, protože se končí 25. května, což je za 3 dny! Přihlášky budou ukončeny v pondělí o půlnoci, pokud má někdo nějaký problém, napište na známé icq: 296958571. Další info v článku.

PŘIHLAŠTE SE POMOCÍ FORMUL?ŘE ZDE

Oficiálně by nás mělo být zatím 14. Jsou tu však další čtyři z vás, kteří si to snaží zařídit, aby jeli. Já ale přesto říkám, že je to málo! Je to škoda. Nebudu tady už nic zbytečně rozepisovat, nemá to význam.

Jen jednu věc si neodpustím. V nedávné anketě, která byla zveřejněna na webu, jsme se ptali, jaký typ fanouška jste. S neuvěřitelným náskokem vyhrála možnost A, která zněla - „Jsem srdcař Realu, vždy fandím“. Za 4 dny, už bylo asi 580 srdcařů a mĚ bylo špatně. Musel jsem anketu vyměnit. Ale nic, co se dá dělat. Soudnost je vlastnost, která je asi už jen ojedinělá.

Tak já doufám, že i poslední 3 dny využijete a přihlásí se ještě pár lidí. Byl bych rád, aby nás bylo aspoň 20 (asi jsem blázen, ale já věřim!). Jinak Valencie už má přibližně 15 přihlášeno a pár se ještě rozhoduje. Pojďme ukázat netopýrům, kdo je králem nejen Španělska, ale i Česka a Slovenska!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (44 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!