Skvělá akce na prodejparfemu.cz

Čas 21. 05. 2009, 17:36 | Autor podvinho
Prodefparfemu.cz
Prodefparfemu.cz

Vážení fandové fotbalu a návštěvníci webu real-madrid.cz. Upozorňujeme na VELKOU KVĚTNOVOU AKCI parfumerie prodejparfemu.cz. Ke každé objednávce 2 ks zboží obdržíte ZDARMA hodnotný dárek GARNIER FRUCTIS STYLE Jelly Strong - velké značkové tužidlo na vlasy v ceně 220 kč.

strom

NEV?HEJTE A OBJEDNEJTE si právě teď minimálně 2 parfémy či 2 jakékoliv výrobky a OKAMŽITĚ získáte navíc i tento hodnotný dárek.

strom

AKCE začíná v ÚT 19.5. 8.00 hod. a konči v PO 24.5. – nakupte od úterý do pondělí ZÍSKEJTE D?REK ZDARMA.

Expresní doručení dobírkou každé objednávky s dárkem ZDARMA.
Osobní odběr na pražské pobočce s další slevou 50 kč.

www.ProdejParfemu.cz je největší internetovou parfumerií v Praze a největší parfumerií co do šíře nabídky v ČR vůbec. Každý den parfumerie obslouží několik set zákazníků, kteří hojně využívají expresní zaslání na dobírku po celé ČR zdarma ( od 2 ks ), rozvoz vlastní kurýrní službou po Praze zdarma či přímý nákup na vlastní kamenné pobočce v centru Prahy v ulici Na Florenci 23, Praha 1. V nabídce kromě širokého sortimentu parfémů nyní najdete i značkovou kosmetiku a luxusní krémy na opalování Pizbuin, které by neměly chybět na žádné Vaší dovolené.

Za velkým zájmem o nákup zboží právě na www.ProdejParfemu.cz se dle vedení společnosti skrývá především fakt, že veškeré nabízené zboží je skladem v rozsáhlých skladech firmy k okamžitému dodání, výhodné ceny, časté výhodné slevy pro stálé zákazníky a perfektní zákaznický servis maloobchodního oddělení.
 
PremierParfum, s.r.o., Na Florenci 23, 110 00 Praha 1, IČ: 27600904, DIČ: CZ27600904
společnost zapsaná do OR vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, spis zn.118080

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!