POZOR! Přihlášky na sraz můžete posílat do 25. května

Čas 11. 05. 2009, 15:19 | Autor podvinho
Real-madrid.cz
Real-madrid.cz

Jak už vidíte z nadpisu, možnost přihlásit se na sraz budete mít ještě o 10 dnů déle. Doufám, že toho mnozí z vás využijí a ještě se pár přihlásí. Více info v článku - prosím pozorně přečíst.

Původně měly přihlášky končit 15. května, kůli našemu partnerovi a také účastníkovi srazu se ale tento termín o 10 dnů posouvá.

Věřím, že sraz bude velkolepá akce, která je skvěle naplánovaná. Měla by být i skvěle zoorganizovaná. Více informací o programu a formulář na přihlášení naleznete zde.

Bude to 1. oficiální sraz od založení této stránky. Na náš web chodí denně kolem 2000 lidí. Určitě ne všichni Realu fandí či přejí, ale přesto. Je nás hodně, že? Stačí když se podíváte na komentáře, to je panečku fanoušků. Teď si asi říkáte, proč sem píšu takové blbosti, které nesouvisí se srazem. Jednoduchá odpověď.

Na sraz se zatím přihlásilo 11 lidí. A to včetně mě, pečiho, karlose, heda, thjukse, tedy adminů a části redaktorského týmu. Někdy si říkám, má to cenu, nemá to cenu. Jenže stejně to nakonec dělám kůli Realu a několika fanouškům, kterých si vážím. Přesto, nezasloužil bych si za to aspoň maličkost a to, že na sraz dorazíte?

Zařiďte si to. Víte to dost dlouho dopředu. Výmluvy jsou super věc, ale nějak mě už nebaví. Zkuste to, ať nás alespoň 15 dorazí. Vždyť jsme zatím jen všem pro smích. Chcete vědět, jak můžeme vypadat v očí mnoha fanoušků jiných týmů? Dobře...

Fanoušci Realu, puberťáci, kteří jen nadávají po porážce a vytahují se když vyhrají. Jeden sraz už zrušili, na turnaji v Brně se museli spojit s AS Řím, na Fans Cupu, který sami organizovali měli v týmu nejmenší možný počet lidí, takže nestřídali. No, vypadáme pěkně. Tak se snažte, ať to aspoň super srazem vylepšíme.

Navíc na srazu nebude chybět soutěž o míč nike a další menší ceny. Je zařízen velmi zajímavý program včetně zápasu proti Valencii. Copak vy jim nechcete oplatit prohru z Mestally? Na stránkách Valencie už se vytahují, jak nás porazí a jak jich bude určitě více. Ale ještě to můžeme změnit, tak pojďte a jeďte na sraz.

Doufám, že se tedy odhodláte a podáte přihlášku. Popřípadě napište kamarádovi, který také fandí, pomozte nám. Určitě to potřebujeme. Opět, jako vždy, se musím omluvit vyjímkám. Halla Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (68 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!