Změny na real-madrid.cz! Pozorně přečíst článek!

Čas 25. 04. 2009, 20:25 | Autor podvinho
Real Madrid
Real Madrid

Na real-madrid.cz se budou dít změny. Na první pohled možná ne tak zásadní, ale myslím, že pro posun webu na lepší úroveň, důležité. Pokud chcete všechny vidět pohromadě, přečtěte si tento článek.

REDAKCE  A STRUKTURA ČL?NKŮ

Asi ta nejdůležitější změna se týká redakčního týmu a vůbec celé struktury článků na našem webu. Z redakce byly vyhozeni někteří absolutně neaktivní členové a s ostatními vedeme nyní pohovory. Co to ale znamená pro vás.

Náš web se vždy vyznačoval hodně vysokým počtem článků za den, to se trochu změní. Chceme od našich redaktorů aktivitu, ale nyní hlavně kvalitu. Určitě ubyde "seznačních" článků a objevů a zaměříme se spíše na propracované podávání fakt. Pokračovat budou i zajímavé rubriky jako glosy r-m.cz, přestupy a nově také hodnocení po zápase.

Doufáme, že toto přinese také zkvalitnění diskuzí a vytvoření pohodovější až rodiné atmosféry nejen mezi redaktory, ale celou naši komunitou. S touto změnou souvisí i nábor redaktorů. Nejsme ale ve fázi, kdy se bez toho neobejdeme. Pokud by měl přesto někdo zájem a má již nějaké zkušenosti, může mi napsat na icq (296958571) nebo na e-mail (podvinho@seznam.cz).


AKTUALIZOVANÉ SEKCE

Další změnou bude to, že od dalšího měsíce opět naplno rozjedeme sekce jako nejlepší X nejhorší hráč měsíce a také gól měsíce. Menším problémem je tipovačka, ale o tom více níže.

Opět budete moci tipovat nejlepšího a nejhoršího hráče uplynulého měsíce. Na výběr bude vždy 7 hráčů. I gól měsíce bude na stejném principu, branky si budete moci prohlédnout na foru a přes něj také hlasovat.

ZMĚNA CEN V TIPOVAČCE

Bohužel budeme muset ubrat jednu (hlavní) cenu v naší tipovačce. Jednoznačně mě k tomu donutila nepříznivá finanční situace, ale hlavně malý počet aktivních tipérů. Pro web se prostě nevyplatí, aby o takto velké ceny bojovalo něco kolem 12 lidí, kterým se chci tímto omluvit.

Přesto jsou i nadále v tipovačce zajímavé ceny. První místo bude tedy tričko bez rukávů, druhé a třetí místo je šála Realu a za čtvrté místo dostane výherce míč nike. Pokud uvidím, že se do boje o ceny zapojí více uživatelů, na příští rok máme přichystané ještě lepší ceny včetně dresu Realu. Bohužel, pro tak málo lidí to nejde.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (35 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!