Real-madrid.cz (únor)

Čas 04. 03. 2009, 16:51 | Autor podvinho
Real-madrid.cz
Real-madrid.cz

Chcete vědět, co se na real-madrid.cz stalo za poslední měsíc? Nebo vás snad zajímá co se na našem webu chystá? Zajímají vás nové soutěže? To vše se dočtete v tomto článku + ceny do tipovačky!

Začněme menší statistikou. Za měsíc únor bylo vydáno 270 článků, což v průměru vychází na 9.6 článků denně. Většina z těchto článků byly zajímavosti o Realu, přestupy a další spekulace. Podstatnou část tvořili také rozhovory, předzápasová a pozápasová vyjádření, previewy a reporty. Pár článků zachycovalo informace o webu real-madrid.cz a absolutní minimum byly články reklamní.

 

Co se událo?

Za měsíc únor se na stránkách neudálo nic tak zásadního. Vyřešili se ceny do tipovačky (viz níže) a začal se organizovat sraz. Už o víkendu se na stránkách objeví článek s podrobnostmi a přihlašovacím formulářem. Nemusíte se bát, na rozmyšlení bude dost času. Web real-madrid.cz zíkskal zajímavého partnera a rýsuje se spolupráce s fotbalovým portálem vfotbal.cz. Navíc se na webu objevil nový sponzor, fotbalový obchod fotbalovedresy.com.

 

Co se chystá?

Jak už jsem říkal, organizujeme sraz na léto. Dále se chystá další zajímavá soutěž o atraktivní ceny. Soutěž by měla být spuštěna během následujích 14 dní. Tipovačka se pomalu, ale jistě, blíží ke svému konci, proto jsou již připraveny ceny (viz níže). Navíc se chystá unikátní rádio, o kterém už mluvíme delší dobu, bohužel se přece jen vyskytly nějaké problémy, které budou snad co nejdříve vyřešeny a Vy se můžete těšit na unikátní propojení několika fans webů, díky našemu rádiu. Více prozrazovat zatím nebudu. To by bylo zatím vše, máte se na co těšit.

 

Co se povedlo?

Musim říct, že se povedla hlavně jedna věc, ze které mám velkou radost. Přišlo jednoznačné zlepšení kvality komentářů, ať už pod informačními či zajímavými články. I na fóru se začalo dobře diskutovat, což oceňuji. Vypadá to, že díky formě Realu, se na chvíli vytratili i "fanoušci" Barcelony, kteří se Realu rádi smáli. I to přispělo ke kvalitě komentářů. Jako důkaz, že toto nejsou planá slova budiž fakt, že pod reportem z Ligy Mistrů (jediný nepovedený zápas) je diskuze zase o něco horší, díky těmto uživatelům.

 

Co se nepovedlo?

Stále se ještě všichni máme co učit. Mimo jiné by to chtělo větší úctu k hráčům, ať už jde o bývalé, či současné. Zatím se stále nepovedlo dotáhnout nového sponzora na zkvalitnění stránky, ale i toto by se mělo v nejbližší době vyřešit. I rádio je nyní na dobré cestě.


A nyní slibované ceny do tipovačky:

1. místo - Polokošile Real Madrid
Popis: Krásný design a velice pohodlný materiál. Pěkné tričko s límečkem a decentním znáčkem Realu.
strom
Velikosti: M, XL, XXL

2. místo - Triko bez rukávů Real Madrid
Popis: Velice pohodlný materiál, na který si vaše tělo lehce zvykne. Tričko má pěkný design a dobře větrá.
strom
Velikosti: S, L

3. místo - Šála Halla Madrid
Popis: Pěkná klubová šála, se kterou budete správný fanoušek. V zimě poslouží, v létě ukáže, komu fandíte.
strom

4. místo - Šála Real Madrid + Španělsko
Popis: Také pěkná klubová šála, navíc i se španělskými vlajky na okraji.
strom

5. místo - Míč nike
Popis: Hezký design, nekoukejte na logo sponzora:D.
strom

 

Tak to by bylo zatím vše. Očekávám Vaše komentáře, navíc hlasujte v nové anketě.

 

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (46 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!