Představujeme partnera vfotbal.cz

Čas 09. 02. 2009, 23:15 | Autor podvinho
Vfotbal.cz spolupracuje s real-madrid.cz
Vfotbal.cz spolupracuje s real-madrid.cz

Server real-madrid.cz už delší dobu přátelí se serverem vfotbal.cz a nyní jsme navázali oficiální dohodu, která bude pokračovat i dalšími kroky. Na začátek představení webu vfotbal.cz, který se zabývá fotbalem jako celkem.

Vážení příznivci Realu Madrid,

rádi bychom vám ve stručnosti představili výsledek naší déle než rok trvající práce – fotbalový portál vFotbal.cz.

Předmětem zájmu více než patnácti redaktorů našeho portálu jsou zejména dvě nejvyšší české soutěže, anglická Premier League, italská Serie A, ruská Premier League, německá Bundesliga nebo španělská Primera Division. Pokud tedy chcete mít ucelený obraz o dění ve výše zmíněných ligách, neváhejte a navštivte portál vFotbal.cz.

Dále vám můžeme slíbit pravidelné zpravodajství ze skotské Premier League, chorvatské HNL nebo anglické The Championship. Samozřejmostí jsou články zabývající se děním na reprezentačním poli nebo evropským fotbalovým soutěžím.

Každý týden porovnávají desítky čtenářů našeho portálu své tipovací dovednosti v naší soutěži Euroliga. Tři nejlepší tipující obdrží každý týden volný kredit na sázení přes internet, stejně je odměněno hned třiadvacet soutěžících, kteří se umístí na třetím až pětadvacátém místě v měsíčním kole. Dva nejlepší v měsíčním kole se můžou těšit na originální dresy evropských velkoklubů. Pokud tedy i Vy chcete změřit své znalosti s ostatními soutěžícími a vyhrát některou z cen, navštivte portál vFotbal.cz a zapojte se do soutěže Euroliga.

V minulých dnech došlo ve snaze zpříjemnit pobyt našich čtenářů na portálu vFotbal.cz k řadě technických novinek, jako je například zřízení sekce speciálně věnované zajímavým výrokům fotbalovým činovníků.

Pevně věříme, že se mezi pravidelně čtenáře našeho portálu zařadíte i Vy. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Redakční tým portálu vFotbal.cz

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!