Konečné info turnaje Fans Cup

Čas 19. 12. 2008, 20:56 | Autor podvinho
Fans Cup
Fans Cup

Aktualizování o fotku haly a pomoc pro ty, co jedou autem!!!Aktualizace je dole pod článkem.
V článku naleznete konečné info našeho turnaje. Je to spíše pro zajímavost. Toto info platí pro všechny týmy.

Jen bych chtěl připomenout, že startovné neplatí jen týmy, u kterých je variabilní symbol, ale i ostatní. S těmi je to ale zařízené.

 

Konečné info turnaje Fans Cup.

Podařilo se dohodnout mnohem lepší a větší halu za skvělou cenu (díky známému), která je na chodově. Sraz ale zůsátává v 13:30 na Budějovické (ve vestibulu metra), už to nebudeme komplikovat.
Ti, co jedou autem, ať se mi ozvou budto na e-mail: podvinho@seznam.cz nebo na icq: 296958571, v naléhavých případech můžete zaolat na mobil: 774124254 a já vám vysvětlím cestu atd.
Další důležitá změna je, že se bude hrát 4 + 1. Komu by to činilo problém, ať se mi ozve.
Občerstvení je zajištěno. Podařilo se nám sehnat i kvalifikovaného rozhodčího, což snad turnaji pomůže. Pokud někdo potřebuje nocleh, dohodneme se na místě, ale to nezaručuji.

Co se týče startovného, platí se již dříve avizovaných 400kč. Chtělo by to, aby bylo zaplaceno do neděle, protože tím pádem mi přijdou peníze v pondělí, což potřebuji.
Zde je info o účtě, kam poslat peníze.

Číslo účtu: 218658585
Kód banky: 0300
Variabilní symbol: Viz níže


Variabilní symboly pro jednotlivá mužstva:

Arsenal Fc - 13
Fc Inter Milán - 6
Wolves - 8
Real Madrid B - 1
Valencia - 12

Zde jsou přihlášené týmy. Kromě týmu fanclubu byly přidány další 2, možná 1 tým, které tvoří čestní hosté. Díky nim můžeme hrát v takovéto hale. Mimo ředitele fotbalového klubu či oficiálního trenéra se v nich objeví například náměstek primátora Prahy. Doufám, že i oni turnaji pomohou. Ale v zápasech s nimi žádné slitování.

Real Madrid
Bílý Balet (Real Madrid B)
Arsenal Londýn
Wolves
Inter Milán
Valencia Cf
Sparta Praha
Čestný tým 1
Čestný tým 2 - ???

Protože není jisté, jetsli se turnaje zúčastní pouze jeden čestný tým nebo dva, zůstavájí ve hře dva možné způsoby turnaji. Oba vám přiblížím.

Pokud se zúčastní oba.

3 skupiny po třech. Systém ve skupinách každý s každým. 1,2,3 ze tří skupin jdou do dalších 3 skupin po třech, kde hrají opět každý s každým o umístění.
Zápasů na tým: 4

Pokud se zúčastní  jeden.

2 skupiny po čtyřech. Systém ve skupinách každý s každým. 4 a 3 hrají se stejně umístěními týmy ze druhé skupiny o umístění. První dva týmy s obou skupin si ještě zahrají semifinále a pak boje o třetí a první místo
Zápasů na tým: 4 nebo 5.

Jediné co je zatím jisté je, že Real Madrid a Bílý Balet nebudou spolu v žádné skupině. Jiné omezení při náhodném losu není.

Pokud by Vám v mém konečném infu k turnaji něco chybělo, neváhejte mě kontaktovat na výše uvedené kontakty. Doufám, že turnaj proběhne bez problému a že si všichni parádně užijeme. 

 

Pokud by se chtěl zúčastnit ještě někdo z Madristas, není pozdě! Napište mi na nějaký kontakt a dohodneme se. 

 

A nyní slibované aktualizace.

 

Pomoc pro ty, co jedou autem na tomto odkazu:

http://www.tjjmchodov.cz/kontakt-na-nas

 

Fotka haly:

strom

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!