Sraz zrušen...díky všem!

Čas 02. 10. 2008, 14:57 | Autor podvinho
Real-madrid.cz
Real-madrid.cz

Chci poděkovat asi 7 lidem, kteří měli o sraz zájem, bohužel absolutní většina byla asi proti, takže ze srazu nebude OPĚT nic...PROSÍM PŘEČÍST CELÝ (KRÁTKÝ) ČLÁNEK.

Je to škoda. Nic jiného mě teď nenapadá. Opravdu nám to dalo nemalou práci něco takového vymyslet a podložit, o to více mrzí, že jsme snad jedinný fanouškovský web, který musí sraz rušit pro malou účast. Navíc, sraz byl v hlavnim městě Česka, tudíž ne místo, na které se těžko dostanete.

 

Asi to není nejlepší reprezentace českých fandů Realu Madrid, o kterých už se takto říká, že to jsou jen fanoušci na internetu. To já nemůžu potvrdit, ani vyvrátit, ale je pravda, že to takto vypadá. Pokud patříte zrovna mezi ty, kteří se mezi tyto "fanoušky" neřadí, tak se omlouvám.

 

Nejhorší však je, že to není jen o srazu. Pochopím, že někdo prostě nemá peníze. My jsme web, který se stále snaží s uživateli komunikovat a také jim nabízet porci zajímavých soutěží. Jenže nyní opravdu nevím, jestli máme ještě něco takového dělat. 

 

 Jak už jsem zmiňoval v jednom komentáři, do soutěže o video mi přišlo zatím jedno. Fanclub stejně nikdo platit nechce, takže je možné, že místo oficiálního nebude nakonec vůbec žádný. 

 

Navíc teď chystáme novou soutěž a také videotéku, ve které byste měli naleznout opravdu hodně videí, tvořené jen naším webem. Jenže těm, kdo chtějí videa tvořit, se musí také něco zaplatit, takže to není jen tak. 

 

No, ale rozhodněte si vlastně sami, jestli něco takového chcete, nebo se spokojíte jen s novinkami. Když jsme u toho, my aspoň nebudeme dávat peníze do soutěží a necháme si to do vlastní kapsi. Takže je to na vás. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (34 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!