NEPLŤTE! FANCLUB KONČÍ!

Čas 28. 09. 2008, 13:09 | Autor Karlos
Fanoušci Realu Madrid
Fanoušci Realu Madrid

Fanclub zaniká, proto momentálně neplaťte žádné příspěvky.

První fanklub Realu Madrid v České a Slovenské republice tohoto typu je k dispozici na našem webu již nějakou tu dobu. Platba probíhala již dříve, ale kvůli problémům s účtem jsme ji přerušili.

Nyní můžete znovu platit za členství v našem fanklubu a již začnou platit všechny výhody, tedy až zaplatí více lidí. A kolik přesně? Musí vás být 20, to je nejmenší možný počet na skupinové vyrobení kartiček členů fanklubu.

Aktuální počet zaplacených je přesně polovina, tedy 10, proto na vás apeluji, abyste co nejdříve vaše členství ve fanklubu zaplatili, abychom již mohli začít uplatňovat výhody tohoto členství.

A to tedy 10%-ní slevu na vstupenky na Real Madrid, registraci do tipovačky, ale museli jsme to vše odložit na další rok, tedy tento rok tipovačky je pořád zdarma. Také máte slevu v našem fanshopu na dresy a nebudete platit zbytečně další 100 Kč. Dostanete se za pár kaček na každou akci fan klub a také také po zaplacení dvaceti z vás a spuštění fanklubu, dostanou všichni karty člena našeho fan klubu.

A jak zaplatit? Je to velice snadné. Stačí se podívat sem, ale vše má ještě přidám do tohoto článku, ať je vše ještě přehlednější.

Pokud budete mít nějaké dotazy, obraťte se na nás v komentářích, také nám můžete napsat na ICQ nebo e-mail.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (49 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!