Historicky 1. sraz fanoušků Realu Madrid!

Čas 07. 09. 2008, 14:21 | Autor podvinho | Zdrojthjuks
Tak pojedeš jako správný fans?
Tak pojedeš jako správný fans?

Jste fanouškem Realu Madrid? Seznámíte se rádi s novými lidmi, kteří fandí stejnému týmu? Chcete zažít super program a ještě možnost vyhrát nějaké ceny? Následující článek je pro Vás...

Naše stránka real-madrid.cz má 14.10.2008 výročí. V tento den je to totiž přesně rok od založení webu. A na toto výročí jsme se rozhodli uspořádat 1. sraz fanoušků Realu z tohoto webu. 

 

Sraz se bude konat v Praze, 18 - 19.10.2008, a pro vás jsme připravili zajímavý program. (viz níže). Los Merengues mají velkou fanouškovskou základu, v Česku a na Slovensku, proto se očekává perfektní atmosféra a skvělý zážitek. Více o této akci už níže. 

 

18.10.2008 (sobota)

14:30 - SRAZ (Praha, stanice metra B,C - Florenc. Sraz bude pro lepší orientaci dole v metru na trase B, přesně uprostřed nástupiště. Pokud by jste nevěděli jak se dostat na metro nebo cokoli jiného, neváhejte mě kontaktovat na níže uvedené kontakty).

15:00 - přesun na hřiště - TURNAJ. (umělá tráva, doporučujeme nebrat kopačky!!!)

18:30 - konec akce a přesun do restaurace - Intercamp Kotva Praha, kde je následně zařízeno ubytování - 155kč na osobu za noc. (http://www.kotvacamp.cz).

19:30 - Dorážíme do restaurace. Pustíme si na TV DVD o Realu, nosit můžete co doma máte. Góly, akce, nějaké pamětní sestříhané zápasy, cokoli. V restauraci je k dispozici kulečník, hrací automaty atd... 

21:00 - Atlético vs Real - zápas se odehraje na 99% v sobotu. Takže budeme fandit!

23:00 - odjezd domů, nebo do ubytovny.

 

 19.10.2008 (neděle)

 

12:00 - sraz opět u hospody (ještě se upřesní, kde přesně) - turnaj ve stolnim fotbálku (dvojice) o zajímavé ceny (nějaké flašky, členství ve fanclubu a další věcičky). Nemusíte se bát, že pokud jednou prohrajete hned končíte, turnaj bude zařízen tak, aby každé mužstvo odehrálo minimálně 3 zápasy.

14:30 - přibližný konec turnaje, poté už je program vyloženě na vás. Můžete zůstat v hospodě nebo jít na koupaliště, na Václavské náměstí (tam s vámi asi půjdu) a nebo jet domů, pokud potřebujete.Zajímá vás, kolik to tak všechno bude stát? Uvedu přibližné ceny a za co vlastně budete platit:

 

18.10.
- hřiště - chtěl bych každého moc poprosit, kdyby zaplatil aspoň přibližně 10/20 Kč za hřiště, Samozřejmě na místě, zbytek doplatíme my.

- Restaurace - útrata je jen na vás, ale myslím, že každý by si nějaké jídlo a pití mohl dát, navíc bude určitě hlad.

 - Nocleh - pro ty, co přespí přímo v Praze, je zařízená ubytovna hned u restaurace. Nocleh bude stát 155 kč. Může se stát, že místo ubytovny se změní, ale počítejte, že cena za noc nebude vyšší než cca 170kč. 

 

19.10.
 - Restaurace se stolním fotbálkem - tady je opět útrata jen na vás, ale počítejte s tím, že budete muset platit fotbálek. Cca maximálně 50 kč na jednoho, spíše kolem 30 kč.
- "Václavák", bazén - opět dobrovolné utrácení na "Václaváku", popřípadě v bazénu. 

Časy se můžou minimálně měnit, ale srazy a odjezdy by měli zůstat stejné. Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte mě nejlépe na mobil: 774124254, popřípadě na icq: 296958571 a nebo na e-mail: podvinho@seznam.cz

 

Pokud máte tedy zájem, stačí vyplnit tento formulář a jste na akci přihlášen.

Upozorňuji a to velmi důrazně, že přihláška je závazná! Změnit lze pouze do 1. října a to na výše uvedených kontaktech. Pokud se na akci přihlásíte, nezrušíte ji a poté na sraz nepřijedete, způsobíte tím nemalé problémy organizátorům a okamžitě dostáváte BAN na naši stránce.

 

První sraz je tedy tu! Netrvalo to dlouho a Checo a Eslovaco Madridistas se poprvé setkají, v Praze. Neváhejte a hlaste se ihned!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (46 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!