Novinky na webu od nové sezony

Čas 03. 06. 2008, 20:19 | Autor redakce
Real-madrid.cz
Real-madrid.cz

Už nyní začínáme podnikat krůčky k tomu, aby se z našeho neoficiálního fanclubu stal oficiální. Chystáme nový redaktorský tým a způsob článků. Začne i nová tipovačka a mnoho dalších věcí.

Jak už jsem tedy psal, chceme aby na stránkách byl oficiální fanclub. Díky tomu bude pro členy ještě více výhod, mimo jiné i zájezdy na fotbalová utkání Realu atd. Příspěvek na "neoficiální" fanclub, jak všichni určitě víte, činí 150kč. Pokud zaplatíte ještě než se z něj stane fanclub oficální nebudete muset už nic doplácet. Pokud to nestihnete (máte dost času) budete muset zaplatit 200kč.Také chystáme takovou revoluci v redaktorském týmu. Dáme sbohem naprostě většině redaktorů, protože jejich články nejsou moc kvalitní. Obklopíme se jen redaktory, kteří vědí co dělají a píší kvalitní články. Článků bude sice méně, nebude to jako nyní v průměru 5 článků denně, ale třeba jen 1-2 denně. Jenže se v něm dozvíte daleko více a určitě se vám bude lépe číst. Pokud by jste měli zájem o tuto práci, musíte splňovat tyto podmínky:

1. Dokázat, že s psaním článků máte aspoň nějaké zkušenosti a psát bez chyb.
2. Psát aktivně, aspoň 13-15 článků na měsíc. Popřípadě aspoň 1 článek za 3 dny.
3. Mít aspoň základní znalosti angličtiny, popřípadě španělštiny nebo němčiny.

Pokud toto splňujete, kontaktujte mě na icq: 296958571 a dozvíte se také několik výhod této "práce". Mimo jiné to bude i nová "hra redaktorů", ve které si můžete i něco vydělat.Jak už jsme dříve avizovali, začne i nová tipovačka o skvělé ceny, která je ale jen pro členy fanclubu (pro ty, kteří mají zaplacené členství).Od nové sezony také začnou pravidelně duely redakcí, o kterých jsme vás již dříve informovali. Taktéž se můžete těšit na pravidelné rubriky redaktorů:

Očima podvinha
casillasovi spekulace
woytovy rozbory a další...


Určitě to není ještě konečný počet novinek. Budou přece prázdniny, tak bude dost času na různé přemýšlení a tvoření.
Ale i vy nám pomozte, v diskuzi pod článkem můžete navrhnout také nějaké novinky.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!