Real chce odehrát první tři zápasy sezony venku. O hraní na Wanda Metropolitano nepřemýšlí

Čas 10. 06. 2021, 07:34 | Autor Zbyněk H. | ZdrojLa Sexta
Nuevo Estadio Bernabéu
Nuevo Estadio Bernabéu

Real Madrid požádal La Ligu, aby mohl odehrát první tři zápasy sezóny venku. Podle La Sexty a deníku ABC vedení Los Blancos nepřemýšlí o hraní zápasů na Wanda Metropolitano.

Včera v podvečer MARCA a rádio COPE oznámilo, že Real Madrid nestihne zorganizovat návrat zápasů na Santiago Bernabéu s fanoušky až do listopadu a rád by do té doby hrál domácí zápasy na Wanda Metropolitano, stadionu Atlética Madrid.

Ještě v noci Josep Pedrerol ve svém programu Chiringuito uvedl, že podle jeho informací Real Madrid nad takovým řešením nepřemýšlí a chce zahájit sezónu na Santiago Bernabéu.

Tato zpráva byla potvrzena i dnes ve sportovních zprávách Jugones v televizi La Sexta. José Luis Sánchez z La Sexty dodal, že Real Madrid požádal La Ligu, aby odehrála první tři zápasy sezóny venku.

V tomto scénáři plánuje klub návrat na Santiago Bernabéu od poloviny září, tedy od čtvrtého kola La Ligy plánovaného na 11. – 12. září, a má v úmyslu odehrát na svém stadiónu všechny domácí zápasy sezóny. Tuto informaci potvrzuje také deník ABC.

O harmonogramu zápasů ve Španělsku ještě není rozhodnuto, ale úvodní kolo La Ligy začne 13. srpna a skupinová fáze Ligy mistrů 14. - 15. září.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!