AC Milán hledá posily na Bernabéu. V seznamu je Brahim, Jović, Mariano, Odriozola i Ceballos

Čas 08. 06. 2021, 08:40 | Autor Zbyněk H. | ZdrojCorriere dello Sport
Brahim Díaz
Brahim Díaz

Rossoneri plánují posílit své mužstvo před návratem do Ligy mistrů a podle Corriere dello Sport chtějí nakupovat v Madridu. Italové se vyptávají v Realu nejen na Brahima, ale také na Joviće, Mariana, Odriozolu a Ceballose.

Přestupy Thea Hernándeze a Brahima Díaze do AC Milán se ukázaly jako zásah do černého a není tedy žádným překvapením, že Rossoneri chtějí v Madridu nakupovat i nadále.

Theo se před dvěma lety přestěhoval do Milána za 20 milionů eur a dnes je klíčovým hráčem týmu. Jeho hodnota se ztrojnásobila a jeho osm gólů a osm asistencí pomohlo vrátit Milán zpět do Ligy mistrů po sedmi letech absence.

S Brahimem to je podobné. Přestože Španěl nebyl hlavní postavou týmu, pomohl vstřelit sedm gólů a zaznamenal čtyři asistence. Italové chtějí dále využívat jeho služeb a již pracují na dalším hostování. V příštích dnech se Paolo Maldini setká s vedením Realu Madrid, aby projednal podrobnosti.

Tým ze San Siru má nyní ve Valdebebas jednoho z nejlepších přátel, Carla Ancelottiho. Maldiniho skvělý vztah s Carlettem a Los Blancos může vést k dalším přestupům.

Podle Corriere dello Sport by Milan rád pomohl Los Blancos s „Operací výprodej“, protože kromě Brahima jsou Jović, Mariano, Odriozola a Ceballos na oběžné dráze italských zájmů.

Rossoneri chtějí posílit svůj tým před návratem do Ligy mistrů a chtějí využít situace v Madridu. Představitelé Milana zjistili, že vše co pochází z Bernabéu, funguje perfektně na hřištích Serie A.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!