Hazard: Moje první roky v Realu byly špatné. Ancelottiho příchod je pro mě dobrou zprávou

Čas 04. 06. 2021, 12:42 | Autor podvinho | Zdrojmanagingmadrid.com
Eden Hazard
Eden Hazard

Ofenzivní záložník Eden Hazard se naplno připravuje s reprezentací Belgie na blížící se EURO 2020. Ještě před jeho začátkem si nicméně našel čas na ohlédnutí za svým dosavadním působením v Realu Madrid a vyjádřil se rovněž k novému trenérovi Los Blancos, kterým se stal Carlo Ancelotti.

Zatím dvouleté angažmá Edena Hazarda v Realu Madrid je pro všechny obrovským zklamáním. Sám hráč si to dobře uvědomuje. „Všichni víme, že moje první roky v Realu byly špatné,“ uznává Belgičan. „Teď ale myslím pouze na EURO. Po něm se budu chtít perfektně připravit na příští sezonu,“ dodává.

Hazarda sice mrzí odchod Zinedina Zidana, zároveň ale kvituje příchod Carla Ancelottiho. „Být se Zidanem v blízkém vztahu a každodenním kontaktu, bylo úžasné. Není nic lepšího, než když vás trénuje váš sportovní idol,“ tvrdí belgický fotbalista.

„O Ancelottim jsem slyšel, že jde o velmi přátelského trenéra, který chce vítězit. To chceme všichni. Teď máme možnost pracovat společně a to je pro mě dobrou zprávou,“ věří Hazard.

„Každý v Madridu moc dobře ví, co Ancelotti klubu dal v minulosti. Vyhrál s Realem Ligu mistrů. Je to velmi zkušený trenér a zná spoustu hráčů týmu. Myslím, že společně zažijeme skvělé věci,“ zakončuje Hazard na pozitivní notě.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!