SER: Sergio Ramos se rozhodl, že smlouvu v Realu Madrid neprodlouží. Jak dopadne Nacho s Militãem?

Čas 16. 04. 2021, 12:46 | Autor Zbyněk H. | ZdrojSER
Sergio Ramos
Sergio Ramos

V pořadu Hora 25 Deportes v rozhlase SER bylo sděleno, že Real Madrid tvrdí, že Sergio Ramos se rozhodl neprodloužit smlouvu a po skončení sezony klub opustí. Byly uvedeny i nejnovější informace o budoucnosti Militãa a Nacha.

Podle novináře Jesúse Galleho z pořadu Hora 25 Deportes v rozhlase SER, se Real Madrid začíná smiřovat s myšlenkou, že Sergio Ramos neprodlouží smlouvu s klubem.

Kapitán nereagoval na nabídku Florentina Péreze předloženou před více než pěti měsíci a v klubu tvrdí, že stoper už se rozhodl a novou smlouvu s Los Blancos nepodepíše, protože má lepší nabídku z jiného klubu.

V programu zazněly i nejnovější informace o budoucnosti Nacha a Édera Militãa, kteří se ukázali ve velmi dobrém světle ve dvojzápase s Liverpoolem a v ligovém střetu s Barcelonou.

Když se zdálo, že bez Sergia Ramose a Rafy Varaneho čeká mužstvo apokalypsa, ukázali Nacho a Militão tvář a drželi obranu pod kontrolou.

Zápasy s Liverpoolem a Barcelonou přinesly velké změny v plánech Realu Madrid na příští sezonu. Klub se přesvědčil o kvalitě Militãa. Brazilec nebude prodán a zůstane v týmu.

Pokud jde o Nacha, kterému zbývá rok smlouvy, chce klub, aby odchovanec zůstal v týmu a předloží mu nabídku na prodloužení smlouvy na další sezonu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (41 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!