Chiringuito: Varane vede pokročilá jednání s Manchesterem United. Tým je nucen hledat náhradu

Čas 15. 04. 2021, 13:36 | Autor Zbyněk H. | ZdrojChiringuito
Raphaël Varane
Raphaël Varane

Ve včerejším nočním pořadu Chiringuito bylo sděleno, že Rafa Varane vede pokročilé rozhovory s Manchesterem United.

José Álvarez Haya byl dlouhá léta vyslancem La Sexty a programu Chiringuito v Manchesteru. Nyní je hlavním sportovním korespondentem stanice v Barceloně. Novinář v noci sdělil nové informace o Varaneho budoucnosti.

Španěl uvedl, že z Anglie mu přicházejí zprávy, že Real Madrid analyzuje trh se stopery a hledá středního obránce, ale nesouvisí to s možným odchodem Sergia Ramose, kterého má nahradit David Alaba. Álvarez uvedl, že je to dáno tím, že Varane neprodlouží v roce 2022 končící smlouvu s Realem Madrid.

Novinář navíc sdělil, že Francouz vede velmi, velmi pokročilé rozhovory s Manchesterem United o individuální dohodě. Rudí ďáblové zatím nejsou v kontaktu s Realem Madrid, aby mohla být stanovena přestupová cena za sedmadvacetiletého hráče.

Varane má být rozhodnutý a chce odejít hledat novou výzvu, což při zbývajícím roce smlouvy nutí Los Blancos hráče prodat a najít jeho nástupce.

Deník Marca začátkem března informovala, že klub s Francouzem jedná o prodloužení smlouvy. Od té doby se neobjevily žádné nové zprávy. Stoper je nyní v domácí izolaci kvůli nakažení koronavirem. V této sezoně už v klubu odehrál 36 ze 42 možných utkání.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!