Raiola dementuje fámy o nesmyslných očekáváních Hålanda. Označil je za Fake news

Čas 05. 04. 2021, 13:20 | Autor Zbyněk H. | ZdrojRAC1
Erik Haaland
Erik Haaland

Katalánci odhalili požadavky Erlinga Hålanda a jeho okolí, které měly být představeny tento týden na jejich společném jednání s Minem Raiolou.

Mino Raiola, agent Erlinga Hålanda, a Alf-Inge Håland, otec fotbalisty, se ve čtvrtek objevili v Barceloně a v Madridu. Prezident Blaugranas Joan Laporta s nimi hovořil přes dvě hodiny a měl poznat jejich očekávání v souvislosti s možným přestupem dvacetiletého útočníka letos v létě.

Katalánská rozhlasová stanice RAC1 uvedla, že sám Nor očekává plat ve výši 30 milionů eur čistého. Více v tuto chvíli ve fotbalovém světě dostávají víc jen Leo Messi a Neymar. Jen pro připomenutí: V Realu Madrid v tuto chvíli nejvíc vydělává Sergio Ramos, který ročně dostane 12 milionů eur čistého.

Navíc podle tohoto zdroje by Mino Raiola rád inkasoval 20 milionů eur v rámci své provize a dalších 20 milionů eur by mělo připadnout otci fotbalisty. To vše by bylo nad rámec přestupového poplatku pro Borussii Dortmund, která podle různých zdrojů očekává za hráče 120 až 150 milionů eur. Laporta měl navíc slyšet požadavek, že Håland vyžaduje setrvání Lea Messiho v týmu.

To vše po půlnoci dementoval sám Mino Raiola, který na Twitteru dal screenshoty z různých médií informujících o výše uvedených částkách, přes které nasázel nálepky s jasným vzkazem: „Fake“.

Agent popsal svůj status slovy: „Fake news cestují rychle a daleko.“ Tento tweet najdete zde.

Naopak madridské zdroje v minulém týdnu hovořily o uzavření operace ve výši 150 milionů eur společně s provizemi a v Anglii se uvádělo, že by fotbalista měl potenciálně vydělat devět milionů eur čistého.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!