Rozuzlení dlouhých spekulací? Sergio Ramos v rozhovoru naznačil, jak to je s jeho smlouvou

Čas 01. 04. 2021, 11:15 | Autor podvinho
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Už se to táhne příliš dlouho. Prodlouží kapitán Sergio Ramos smlouvu s Realem Madrid, nebo po této sezoně odejde? Spekulací jsme již četli mnoho. Teď se ke všemu znovu vyjádřil samotný hráč a konečně vnesl do celého příběhu trochu světla.

Nemá cenu již znovu opisovat vše, co se v tomto příběhu děje. Lídr Realu Sergio Ramos stále váhá s prodloužením smlouvy, která mu končí již za 3 měsíce. Může tedy odejít bez kompenzace. Největší zájem o služby španělského reprezentanta jeví dlouhodobě PSG.

Real Madrid samozřejmě o svého vůdce nechce přijít a prezident Florentino Pérez se snaží s Ramosem domluvit. Dlouho nebylo jasné, jak na tom jednání jsou. Definitivu stále neznáme, obránce Bílého baletu ovšem v posledním rozhovoru alespoň naznačil, jak se situace má.

„Abych řekl pravdu, divím se, že vás to ještě pořád baví. Chápu, že má smlouva je velké téma, ale to musíte každý rok vymýšlet na Apríla nějakou kravinu?“ začal Ramos. „Ale jasný, chápu, je to sranda. Tak ať se uživatelé, kteří se letos nachytali, přiznají do komentářů!“ zakončil. A my víme pořád prd.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!