Špatný vtip se stal skutečností. Návrat Edena Hazarda se odkládá na neurčito

Čas 05. 03. 2021, 16:38 | Autor Zbyněk H. | ZdrojMARCA.com
Eden Hazard
Eden Hazard

Edenu Hazardovi se při probíhající rehabilitaci postavila do cesty „nečekaná“ překážka. Ucítil bolest ve zraněné noze. Z tohoto důvodu se nevrátil k tréninku s týmem, Rodrygem a Fede Valverdem.

V neděli 21. února zveřejnil Rodrygo Goes na sociálních sítích fotografii Edena Hazarda a Fede Valverdeho, které podepsal slovy: „Brzy se vrátíme.“

Tito tři byli v té době po několika dnech individuálního cvičení na trávě a ocitli se v závěrečné rehabilitaci. Před týdnem, v sobotu 27. února, se pouze Brazilec a Uruguayec vrátili k normálnímu tréninku a poté v pondělí nastoupili proti Sociedadu.

Co se stalo s Edenem Hazardem? Belgičan se po několika dnech od tohoto snímku místo toho, aby se vrátil do práce s týmem, vrátil... do budov klubu. O víkendu, kdy Rodrygo s Fede obnovili trénink s týmem se Hazard na hřišti vůbec neobjevil. MARCA informuje o "špatných pocitech" útočníka a malé bolesti ve zraněné svalové zóně.

Hazard se včera vrátil k individuálnímu tréninku na travníku a deník zdůrazňuje, že vyšetření neprokázalo nové zranění. Bolest ve zraněné oblasti však prodlouží jeho návrat do hry. Kdy tedy můžeme očekávat hráče zpět na hřišti s týmem? Takové datum v současné době neexistuje.

MARCA tvrdí, že není ani v úmyslu, aby se Eden vrátil na Atalantu. Belgičan musí jednoduše pokračovat v tréninku s týmem, až bude připraven a až se bude cítit úplně v pořádku.

Los Blancos uplatňují politiku „nulové spěchu a maximální opatrnosti.“ Deník spekuluje, že v takové situaci bychom dnes měli spíše hovořit o Hazardově návratu do hry 4. dubna v zápase proti Eibaru po skončení březnové pauzy národních týmů.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!