Lucas odmítá nabídku na prodloužení smlouvy. Nemůže Realu Madrid zapomenout letní přestupové období

Čas 25. 01. 2021, 07:14 | Autor Zbyněk H. | ZdrojCADENA SER
Lucas Vázquez
Lucas Vázquez

Klub nabídl odchovanci smlouvu na tři roky a stejný plat jako má v současnosti, ale to není jediný důvod, proč nechce smlouvu prodloužit. Lucas nemůže vedení zapomenout letní přestupové období.

Vše nasvědčuje tomu, že Lucas Vázquez už v příští sezóně nebude hráčem Realu Madrid. Současná smlouva odchovanci vyprší v červnu tohoto roku a hráč ji momentálně nehodlá prodloužit. Španěl dostal nabídku od klubu, ale rozhodl se ji odmítnout, informuje dobře informovaný Javier Herráez z Cadena SER.

Los Blancos nabídli Lucasovi tříletou smlouvu za stejných podmínek jako má v současnosti, což by znamenalo, že jeho výdělky nebudou zvýšeny a do roku 2024 bude hrát za Real.

29 letý hráč věří, že takový návrh je nedostatečný, ale to není jediný důvod, proč nechce s takovými podmínkami souhlasit. Cadena SER uvádí, že hráč je znepokojený tím, že ho Los Blancos chtěli letos v létě poslat do Kataru.

Antonio Romero mezitím poznamenal, že všichni mají rádi, když s ním jeho firma zachází dobře, ale Lucas by měl zapomenout na to, co se stalo v létě, protože nikde mu nebude lépe než v Realu Madrid.

Je třeba připomenout, že v současné době odchovance vydělává přibližně 3,5 milionu eur ročně na základě smlouvy, kterou prodloužil v roce 2016, a v létě sám nabídku Kataru odmítl.

Do dnešního dne nebyl Lucas schopen dosáhnout dohody s klubem a je těžké předpovědět, zda budou obě strany schopny dosáhnout společného postoje.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!