Alan Smith pochybuje o připravenosti Martina Ødegaarda. Hostování by mohlo skončit ostudou

Čas 25. 01. 2021, 07:00 | Autor Zbyněk H. | ZdrojAS.com
Martin Ødegaard během tréninku
Martin Ødegaard během tréninku

Alan Smith strávil většinu své fotbalové kariéry v Arsenalu, jehož barvy hájil až do roku 1995. V rozhovoru pro Stadion Astro komentoval pravděpodobné hostování Martina Ødegaarda v týmu Gunners.

„Ødegaard měl potíže se začátkem v Realu Madrid. A poslední věc, kterou Arsenal právě potřebuje, je přivést někoho, kdo opravdu nemůže nabídnout nic ze sebe. V takových chvílích mě napadne případ Denise Suáreze. Když přestoupil do Premier League, nebyl na to fyzicky připraven, a pak se zranil ... Nyní to může skončit podobnou hanbou.“

„Celá situace nakonec skončila poněkud trapně, takže doufám, že se Arsenal na operaci s Ødegaardem nyní dobře připraví. Je to mladý hráč, který rychle přešel do Realu Madrid a hodně se od něj očekávalo. A jak to v takových případech obvykle bývá, nic z toho se nesplnilo. Osobně si myslím, že Ødegaard by v Arsenalu nebyl hráčem pro první tým. Byl by více někým, kdo přichází a odchází - typický náhradník,“ myslí si bývalý hráč Gunners.

Připomeňme, že španělská a anglická média se shodují, že Martin Ødegaard je jen o krok hostování v Arsenalu do konce této sezóny. Výše uvedená slova Alana Smitha o Denisovi Suárezovi zase odkazovala na zcela neúspěšné hostování španělského záložníka týmu Gunners, ve kterém dokázal za šest měsíců odehrát pouze šest zápasů.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!