Marca: Luka Modrić brzy prodlouží smlouvu do roku 2022, v Madridu tak zřejmě ukončí kariéru

Čas 28. 12. 2020, 08:56 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Luka Modrić brzy prodloužení smlouvu
Luka Modrić brzy prodloužení smlouvu

Velice dobře informovaný španělský deník Marca informuje, že chorvatský záložník, který nyní hraje v parádní formě, si vyslouží prodloužení smlouvy o dalších 12 měsíců. To bude v největší pravděpodobností znamenat, že zde Chorvat dohraje svou skvělou kariéru.

Modrić v Madridu kroutí devátou sezónu a příští tak bude jubilejní desátá, když přišel z Tottenhamu v roce 2012.

Za zmíněných 8 a půl sezón v hlavním městě Španělska vyhrál čtyřikrát Ligu mistrů, dvě LaLigy a spoustu dalších trofejí, jako několikrát mistrovství světa klubů, či Superpoháry, jak Evropský, tak španělský. Opomenout nelze ani Zlatý míč, nebo umisťování v nejlepší jedenáctce sezóny. Vzpomínáte, kdy byl Modrićův přestup hodnocen jako ten nejhorší za celé přestupové období?

Ale zpět k Lukovi, ten se v Madridu cítí naprosto dokonale a klub miluje, když dokonce sám nabízel, ať mu sníží plat, jen aby v klubu mohl zůstat. Nejen tímhle, ale i svoji hrou a svých chováním na hřišti i mimo něj se stal oblíbencem fanoušků. Ve svých 35 letech má obrovské zkušenosti a v šatně je jedním z lídrů.

Je dost pravděpodobné, že Modrić v Realu ukončí kariéru, v době, kdy mu skončí smlouva mu bude 36 let. Věk je ale jen číslo, nyní v 35 letech předvádí neuvěřitelné věci.

Luka Modrić už je nyní jednou z legend klubu a my můžeme být rádi, že si budeme moci jeho hru užívat ještě další rok.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!