AKTUALIZACE: Casemiro měl negativní test a je zpět. Hazard a Militão ale dál nejistí

Čas 18. 11. 2020, 13:02 | Autor podvinho
Casemiro slaví jeden ze svých gólů
Casemiro slaví jeden ze svých gólů

Právě dnes se fanoušci Realu Madrid postupně dozvídají, jak na tom jsou hráči, kteří byli v nedávné době pozitivně testováni na koronavirus. Oficiální je, že Casemiro je již v pořádku a vrátil se do tréninku. Eden Hazard a Éder Militão na tom tak radostně nejsou.

Po poledni jsme psali, že podle prvních zdrojů dopadly testy u Edena Hazarda i Casemira negativně a tudíž by se oba měli hned zapojit do tréninku. Nyní to ovšem vypadá, že to bude platit pouze částečně.

Casemiro je skutečně zpět, jak dokazuje i aktuální fotka z tréninku od ofciálního účtu Realu Madrid. Jeho testy dopadly dobře a v sobotu ho velmi pravděpodobně uvidíme v základní sestavě.

Jenže Eden Hazard zatím zpět v tréninku není. A podle španělské novinářky Aranch Rodríguez je to proto, že Belgičanův test opět nahlásil pozitivní výsledek. V tom případě by jeho domácí karanténa pokračovala dále.

A to samé se nejspíš týká Édera Militão. Real by přitom brazilského stopera zvlášť po zranění Sergia Ramose určitě potřeboval.

Podle nejnovějších zpráv to každopádně vypadá, že na půdě Villarrealu bude mít Zinedine Zidane k dispozici jen jednoho čistokrevného stopera a to Raphaëla Varana.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!