Zidane po zápase se Šachtarem: Jsem plně zodpovědný za tuto prohru

Čas 22. 10. 2020, 05:10 | Autor Hawk | Zdrojrealmadrid.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Zinedine Zidane se dostavil po hrůzostrašné porážce před novináře, kde byl sebekritický. Mimo sebekritiku ovšem také poznamenal, že je schopný věci rychle napravit.

„Neviděl jsem hrát tým tak, jak jsem chtěl. Když na konci zápasu zjistíte, že tým nehrál tak, jak jste chtěl, tak je to vaše chyba." 

V zápase nám chybělo od všeho něco. Inkasovali jsme první gól, díky kterému jsme ztratili sebedůvěru. Zejména ještě po té ligové porážce. To je ale fotbal. Už v minulosti jsme zažili mnoho pádů, ale vždycky jsme se zvedli. Musíme dát hlavy vzhůru a připravit se na sobotní utkání." 

„Ano jsem zodpovědný za dnešní prohru, ale stále si myslím, že jsem schopný tuto situaci změnit k lepšímu. Budu se o to pokoušet hned v dalším zápase, stejně jako moji hráči. Jsem rád, jak dnes po poločasové pauze zareagovali. Bohužel se nám už nepodařilo vstřelit další branky. V sobotu musíme být mnohem lépe připraveni." 

„Jsem z této prohry stejně znechucený, jako všichni moji hráčí. V tento tým ovšem stále věřím. Nyní se musíme připravit na těžký zápas v sobotu. Dnes to byla velmi zlý zápas, zítra ovšem znovu vychází slunce a začíná nový den. Takový je prostě fotbal." 


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!