MARCA, AS: Martin Ødegaard byl pozitivně testován na COVID-19

Čas 23. 09. 2020, 04:36 | Autor Hawk | Zdrojmarca.com, as.com
Martin Ødegaard během tréninku
Martin Ødegaard během tréninku

Nepříjemná zpráva přišla v úterý večer z Madridu. Podle nejnovějších zpráv byl totiž hráč Loc Blancos, konkrétně tedy Martin Ødegaard, pozitivně testován na koronavirus.

Martin Ødegaard je druhým hráčem Realu Madrid, který je nakažený koronavirem. Poslední test, který Martin podstoupil byl bohužel pozitivní. Norský mladíček tak nyní zůstává v domácí karanténě, kde čeká na druhý potvrzovací test. Pokud i ten bude pozitivní, bude to pro Martina znamenat minimálně desetidenní odpočinek. Nutno ovšem podotknout, že už se u pár hráču stalo, že měli pozitivní test na COVID-19, ale ten následující (potvrzovací) už byl negativní a hráč mohl nadále trénovat. 

Podle deníku Onda Cero byli všichni hráči (až na Martina) po zápase se Sociedadem testováni negativně, včetně hráču Sociedadu a trenérských týmů. Jelikož výsledky chodí později, tak Martin Ødegaard absolvoval normální pondělní trénink s celým mužstvem, což může situaci dost zkomplikovat. 

Všichni hráči Realu Madrid včetně trenérského týmu podstoupí zítra další testy. Nám nezbývá nic jiného, než doufat, že to od Martina nechytli další hráči, nebo trenéři, kteří se zúčastnili pondělního tréninku. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!