Martin Ødegaard si vybral dres s číslem 21 po Brahimovi, Mayoral 16 po Jamesovi

Čas 18. 09. 2020, 09:17 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Martin Ødegaard během tréninku
Martin Ødegaard během tréninku

Norský záložník, kterého si osobně vyžádal před sezónou kouč Los Blancos Zidane ví, s jakým číslem bude nastupovat. Vsadil na uvolněnou 21, jelikož Brahim Díaz před pár dny posílil AC Milan.

Se stejným číslem také zářil na své předešlé štaci, v Realu Sociedad. Média dokonce uvádějí, že pokračování dvouletého hostování v San Sebastianu stopl trenér Zidane opravdu na poslední chvíli. Martin už měl mít rezervovaný let a koupenou letenku.

Francouzský trenér měl Ødegaarda po telefonu ujistit, že s hráčem počítá a že bude hrát důležitou roli v jeho plánech. Pak už nic nebránilo tomu, aby se norský talent vydal do tréninkového centra Valdebebas a zapojil se do přípravy s Realem Madrid.

Jak již bylo zmíněno výše, nosit na dresu bude číslo 21, které uvolnil Brahim Díaz.

Co se týče druhého jmenovaného, Borja Mayoral se vrátil z dvouletého hostování v Levante, nicméně v tuto chvíli je na pozici 4. útočníka (Benzema, Jović, Mariano). Španěl ale zřejmě v týmu zůstane, alespoň prozatím. Vzal si dres po Jamesovi, čili číslo 16.

Přestupové okno končí za dva týdny, je ale skoro jisté, že tolik útočníků Real v kádru mít nebude. Na spadnutí byl odchod Mariana do lisabonské Benfiky, se kterou se domluvilo i vedení Realu, nicméně hráč měl vyšší finanční nároky a tak zůstal. Nyní je po operaci mandlí a netrénuje.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!