Sergio Reguilón je blízko přestupu do Tottenhamu. Spurs souhlasili s klauzulí na zpětný odkup

Čas 16. 09. 2020, 03:37 | Autor Hawk | ZdrojFabrizio Romano, David Ornstein, The Athletic, Marca, AS
Sergio Reguilón
Sergio Reguilón

Ještě v úterý odpoledne se hovořilo o přestupu Reguilóna do Manchesteru United. Nyní je ovšem vše jinak a Reguilón se chystá přestoupit na sever Londýna.

V úterý večer doslova vybouchl twitter, když velmi důvěryhodný zdroj z Anglie (David Ornstein) potvrdil, že Tottenham jedná s Realem Madrid o přestupu Sergia Reguilóna. Až do této chvíle si byli všichni jistí tím, že španělský krajní obránce poputuje do Manchesteru United. Všechno se ale nakonec změnilo.

Pravdou je, že jednání mezi United a Madridem proběhla. Proč nakonec United ustoupili? Je to jednoduché. Real Madrid si od začátku všech vyjednávaní stojí za tím, že chce do přestupu zakomponovat klauzuli na zpětný odkup a klauzuli o předkupním právu. Obě tyto klauzule byly ze strany Manchesteru United odmítnuty, a tak nebylo ze strany Madridu, co řešit.

Po neúspěšném jednání ovšem přišel Tottenham, který nabídl Realu Madrid za Sergia Reguilóna 30 miliónů eur a souhlasil s již zmíněnými klauzulemi o předkupním právu a zpětném odkupu. Tuto informaci potvrdil i nejdůvěryhodnější zdroj ohledně přestupů, Fabrizio Romano. Podle jeho informací už zaleží jen na domluvení osobních podmínek mezi klubem a hráčem.

Podle anglických médií dokonce sám Mourinho volal Reguilonovi, aby ho ujistil, že o něj má nesmírný zájem. Sergio tak bude pravděpodobně dalším hráčem Realu Madrid, který v letním přestupovém období posílí Tottenham Hotspur. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!