ONLINE KAUZA BALE: Velšan je na cestě do Londýna, dnes by měl podepsat. Stejně tak Reguilón

Čas 18. 09. 2020, 13:00 | Autor S3F1K | Zdrojas.com, marca.com
Gareth Bale kdysi v Realu válel
Gareth Bale kdysi v Realu válel

<Aktualizováno> Wales. Golf. Madrid. In that Order. Dnes již legendární provokace ze strany Garetha Balea, díky které mu stále fanoušci nemohou přijít na jméno. Nyní to však vypadá, že se Velšan konečně dočká vysvobození.

Bale nefiguroval na žádném focení dresů pro novou sezónu, jeho dres s číslem 11 byl již dokonce vyřazen z oficiálního obchodu Adidas. Vše nasvědčuje tomu, že Gareth opravdu odejde, byť dle jeho agenta je v Madridu naprosto spokojený, jak při každé příležitosti opakuje.

Na nedávném srazu Walesu si hráč veřejně postěžoval na vedení Realu, které prý věci neustále komplikuje a hází hráči klacky pod nohy. O tom se už ale rozepisovat nebudeme.

Zpět k věci. V posledních dnech se rojily spekulace, že o hráče má zájem Manchester United, klidně i formou hostování, s čímž měl sám Bale souhlasit. Real ustoupil natolik, že byl ochoten dál platit 50% jeho platu, hlavně ať už Velšan nezabírá místo v šatně a fanoušci nemusí sledovat jeho znuděný výraz na lavičce.

Dnes přišly deníky s informací, že Real na Balea nalepil cenovku 20 milionů eur, což je na dnešní poměry nízká částka, nicméně hlavním problémem je hráčův plat, téměř 17 milionů eur ročně.

Deník As nyní píše, že v boji o Velšana nyní vede jeho předešlý zaměstnavatel, londýnský Tottenham. Ten vede bývalý kouč Realu Portugalec José Mourinho, který se zájmem o hráče nijak netají. Jistě si všichni pamatujete, kdy vedl Manchester United a veřejně vybízel Balea k tomu, aby řekl, že chce z Realu odejít, aby mohl United zahájit jednání.

AKTUALIZACE 15.09. 22:00

Baleův agent Jonathan Barnett přiznal, že jednání mezi Realem a Tottenhamem probíhají.

„Gareth stále miluje Spurs. Je to místo, kde chce být. Jednáme.“

AKTUALIZACE 16.09. 13:00

Barnett: „Dohoda je blízko, ale stále není nic hotové. Jedná se o komplikovanou dohodu.“

Spekuluje se, že by Tottenham měl převzít celý Baleův plat, kdyby jej Real pustil do Londýna zadarmo. Los Blancos by mohli později obdržet nějaké bonusy, v závislosti na výsledcích.

Deník Marca také dodává, že Tottenham pošle do Madridu na hostování záložníka Dele Alliho.

AKTUALIZACE 18.09. 13:00

Jak Gareth Bale, tak Sergio Reguilón jsou nyní na cestě do Londýna, aby podepsali smlouvy se Spurs. Oba dva včera úspěšně absolvovali test na Covid i lékařské vstupní prohlídky.

Velšan odejde na rok hostovat, přičemž Tottenham bude platit 50% jeho platu, jeho mladší španělský kolega podepíše do roku 2025 a Real za něj dostane 30 milionů eur.

Los Blancos budou mít následující dvě sezóny právo na odkup levého beka.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (40 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!