Lucas Vázquez odmítl lukrativní nabídku z Kataru a zůstává tak i nadále hráčem Realu Madrid

Čas 15. 09. 2020, 14:54 | Autor Hawk | Zdrojmarca.com, as.com, managingmadrid.com
Lucas Vázquez
Lucas Vázquez

Před několik dny se začalo spekulovat o tom, že madridský křídelník dostal lukrativní nabídku z Kataru. Tato informace byla pravděpodobně pravdivá, ovšem Lucas se rozhodl tuto nabídku odmítnout.

Pravý záložník Realu Madrid, Lucas Vázquez se podle posledních informací rozhodl zůstat v Realu Madrid. Lukrativní nabídka, která přišla z Kataru byla španělským záložníkem odmítnuta. Lucas moc dobře ví, že jeho místo je především na lavičce, a že se do základní sestavy dostane jen občas, ale i přesto se rozhodl nabídku odmítnout.

Lucasovi končí po této sezóně smlouva a bude tak moci odejít zadarmo. V jeho hlavě je ale stále Real Madrid, kde se chce poprat o místo v základní sestavě. Bude to mít ovšem velmi těžké, protože se dá očekávat, že na jeho pozici budou dostávat přednost hráči jako Asensio, Rodrygo, Isco, Vinicius, Hazard, a Ødegaard.

Pozitivní zprávou pro Lucase může být to, že dokáže zahrát na pozici pravého beka, což už párkrát ve své kariéře zažil. Je tak otázka, v jaké formě se vrátí Álvaro Odriozola a jestli budou Real Madrid trápit zranění. Pokud ovšem chce Lucas pravidelně hrávat, určitě by měl odejít do jiného klubu. Prozatím ale nepřišla žádná nabídka, která by byla pro Lucase přijatelná, a tak se dá očekávat, že v Realu zůstane minimálně do konce jeho současného kontraktu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!