Varane: Udělal jsem chyby, které nás stály vítězství. V elitním fotbale to ale musíte hodit za hlavu a dívat se dopředu

Čas 15. 09. 2020, 01:08 | Autor Hawk | Zdrojmarca.com
Raphaël Varane proti City
Raphaël Varane proti City

Raphaël Varane v krátkém rozhovoru zavzpomínal na zápas s Manchesterem City, který se mu bohužel velmi nepovedl. Dále také mluvil o své spolupráci s Ramosem a kolegy v týmu.

Raphaël Varane zažil na půdě Manchesteru City pravděpodobně nejhorší zápas ve své kariéře. Díky jeho dvoum chybám Real prohrál a vypadl z Ligy mistrů. Raphaël Varane se hned po zápase dostavil k mediím a řekl, že tato prohra jde na jeho vrub. Po několika týdnech si tento nepěkný zážitek připomněl.

„Chtěl jsem hned po zápase jít před média a přijmout své chyby. Bylo to pro mě těžké, tyto chyby nás stály vítězství a postup. V elitním fotbale ovšem toto musíte překonat a koukat se dopředu,“ řekl na začátku rozhovoru francouzský středopolař.

Další otázka novinářů směřovala na jeho vztah se Sergiem Ramosem. „Sergio je legenda Realu Madrid. Spolu nám to skvěle funguje, každý máme nějaké své věci, kterýma se vzájemně doplňujeme. Hrajeme spolu už několik let, takže se navzájem velmi dobře známe,“ řekl Varane.

„Je těžké teď predikovat, jaká bude budoucnost bez Ramose. Já jsem svým způsobem lídr. Se svými spoluhráči hodně mluvím, před zápasem se bavíme o taktice, poziční hře a dalších věcech. Každý máme svou vlastní cestu,“ odpověděl Varane na otázku, jak si představuje budoucnost bez Ramose.

Francouz také odpověděl na otázku, jak vidí budoucnost Realu Madrid. „Do budoucna je těžké plánovat, Real Madrid je velmi, velmi velký klub s velkými hráči. Důležité je, aby každý hráč v týmu hrál svoji roli. Když jsme vyhrávali Ligu mistrů, tak to byl tým plný lídrů.“

Nakonec rozhovoru ještě Varane potvrdil, že od něj Zidane chce více odvážné hry. „Ano to je pravda, Zizou očekává, že budu trochu více riskovat, že budu více tlačit tým dopředu. Chce abych byl dalším zdrojem týmu k vytváření dobrých příležitostí. Mně se to takhle líbí, trochu vystupuju ze své komfortní zóny, ale líbí se mi to.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!